Podzim v Chodovické

Vltava 2021

Na úsek z Vyššího Brodu do Zlaté Koruny bude dlouho vzpomínat 16 žáků 9. B a dvě dvojice kluků z nižších ročníků. Nenechali se odradit ani chladnějším počasím. Přestože seděli někteří v lodi poprvé, po prvních dnech by to nikdo ani nepoznal. Pravda, neobešlo se to bez cvaknutí, ale to k tomu prostě patří. Pod hladinu řeky se podívali i zkušenější vodáci. Ahoooj!

 

Šumava – Rohanov 2021

 

Také žáci 7. C a 8. C vyrazili se svými třídními učitelkami na ozdravný pobyt do Rohanova na Šumavě. Děti si užily nejenom krásný bazén, který se nacházel přímo v areálu penzionu, táborák, bojovku, ale také několik povedených výšlapů na Javorník, Krásnou vyhlídku a Klostermannovu rozhlednu. Také návštěva blízkého Vacova stojí za zmínku. Zde měly děti možnost ocenit krásný kostel sv. Mikuláše, ale také otestovat pevnost igelitových tašek místního COOPu. Byl to krásný týden spojený se spoustou zábavných a nevšedních zážitků. Děti byly skvělé!

 

Soustředění 6. B – Mozolov

Nově složená sportovní třída 6. B vyrazila zpevňovat kolektiv na kondiční soustředění do Mozolova. V přírodě panovala super nálada a sluníčko přálo celý týden. Věříme, že děti úspěšně odstartovaly následující čtyři roky ve sportovní třídě.

 

Pražský pramen

Žáci naší školy se i letos zúčastní soutěže Pražský pramen. Jedná se o soutěž, která je zaměřena přírodovědným směrem. Týká se oblasti přírodopisu, zeměpisu, fyziky i chemie. Soutěžícím držíme palce a doufáme, že budou minimálně tak úspěšní, jako v předchozích letech.

 

Veletrh středních škol na Chvalech

Jako každý rok se v září žáci osmých a devátých ročníků zúčastnili Veletrhu středních škol na Chvalech. Byla to moc hezká akce, která každým rokem pomáhá žákům základních škol v rozhodování o jejich budoucnosti (kam jít na střední školu).

 

Tým učitelů FZŠ Chodovická

,

 

Prev OTEVÍRACÍ DOBA SBĚRNÉHO DVORA V OBDOBÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ V ROCE 2021
Next Proměna zámku na Křovinově náměstí