Podzimní střípky

Ve středu 3. listopadu proběhl první letošní den otevřených dveří. Téměř 180 zájemců o studium využilo příležitost naživo si prohlédnout školu, promluvit si osobně se studenty, ale také s vedením školy nebo garanty jednotlivých oborů. Ještě nedávno by nás nenapadlo, jak vzácné mohou takové momenty být. Proto věříme, že i další, tentokrát mimořádný DOD, který je naplánován na 1. prosince od 14 do 19 hodin a během něhož budou mít návštěvníci jedinečnou možnost zhlédnout praktické výsledky výuky, proběhne prezenčně.

Skvělou zprávou pro naše současné i budoucí studenty je zisk akreditace od Domu zahraniční spolupráce, která nám jako jedné ze tří pražských škol zajišťuje podporu mobilit pro žáky i učitele až do roku 2027. Už teď tedy s jistotou víme, že naši studenti i v dalších šesti letech vyjedou na zahraniční odborné stáže.

Naše zahraniční vztahy byly významně posíleny i podpisem memoranda o vzájemné spolupráci s Francouzským institutem za účasti zástupců z partnerské školy z Grenoblu, které by mělo zajistit další podporu v oblasti odborných praxí.

Prev OSVĚTLENÍ SPORTOVNÍHO AREÁLU FZŠ CHODOVICKÁ
Next What Does Foodie Contact Mean?