POLICIE HLEDÁ SVĚDKY

POLICIE HLEDÁ SVĚDKY

Dne 26. 10. 2019 okolo 19:00 hodin došlo v prodejně s elektronikou v ul. Do Čertous 9 v Horních Počernicích ke krádeži vystaveného zboží.

GIBS zveřejnila záběry zachycující část incidentu v prodejně v Horních Počernicích, po kterém následovala střelba ze strany pražského policisty. Ten byl v době incidentu v osobním volnu pronásledoval prchajícího podezřelého z krádeže. Policista při pronásledování střílel do vzduchu a nakonec také směrem k prchajícímu podezřelému, kterého jednou zasáhl.

Zloděje pronásledoval policista v civilním oblečení s kšiltovkou na hlavě.

V prodejně oba běželi kolem ženy v oranžové mikině s kočárkem a před prodejnou pak toto pronásledování sledovali asi tři svědci.

Při střelbě v Horních Počernicích byl zraněn 43letý muž.

Tímto bychom chtěli požádat především výše zmíněnou ženu a tři svědky, ale i ostatní, kteří této události přihlíželi, aby se obrátili na naše operační středisko GIBS tel: 974839734 a pomohli nám tak co nejlépe objasnit celou situaci.

Video zde: https://tydenikpolicie.cz/v-hornich-pocernicich-strilel-podle-inspekce-policista-v-dobe-osobniho-volna-pronasledoval-podezreleho-z-kradeze/?fbclid=IwAR2gusXEQfABjdsDym-bG9NUwBOMlMAZxzhWQfMLVpUryW16BenRcj6fJA0

Prev OTEVÍRACÍ DOBA HŘBITOVŮ O DUŠIČKÁCH
Next Návrat domu je pro mě vždy tím nejkrásnějším okamžikem