PolyTechBus v Bártlovce

PolyTechBus v Bártlovce

Na konci ledna k nám do školy dorazil PolyTechBus, což je společný projekt magistrátu hlavního města Prahy a Hospodářské komory hlavního města Prahy – Komplexní program rozvoje a podpory pražského školství (iKAP Praha). Polytechnický autobus, který byl plně vybaven, přivezl tři mistry, kteří prakticky představili práci malíře, zedníka a keramičky. Program probíhal celé dopoledne a účastnili se ho všichni žáci naší školy.

  1. Rychtaříková, zástupkyně ředitelky

skoly_bartlova1

Koncem ledna k nám do školy přijel Polytechnický autobus se třemi lektory. Jeden se zabýval zedničinou, druhý keramikou a třetí elektrikou. U zedníka jsme si zkusili postavit maličký domeček z malých cihel, s elektrikářem jsme zase zkusili zapojit drátky, abychom buď roztočili vrtulku, nebo rozsvítili světýlko. Keramička nám ukázala, jak si z tvrdnoucí hmoty vyrobit hrneček nebo misku s víčkem. Nejvíc mě bavilo stavět domeček se zedníkem a zapojovat drátky s elektrikářem. Bylo to moc zábavné, líbilo se mi to.

  1. M., žákyně

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Mgr. Martině Miladinovićové za darování dvou nových dětských kočárků do školní družiny.

skoly_bartlova2

Žáci a vychovatelky ŠD

Prev OŠETŘOVNÉ PRO OSVČ
Next Roušky pro Počernice