Popelka v Divadle v přírodě

Popelka v Divadle v přírodě

Již třetím víkendem pokračuje 47. ročník festivalu Divadlo v přírodě.  Od pátku do soboty bude divadelní amfiteatr v zahradě základní školy ve Svépravicích patřit klasické pohádce Popelka, kterou ve výpravném zpracování se spoustou písniček zahrají děti z počernického divadelního spolku Počerníčci. Děti budou hrát v pátek 2. června od 17:00, v sobotu 3. června v 17:00 a ve 21:00 a v neděli 4. června od 17:00.

img_9813

V režii Jany Sůvové, Kristýny Cincibusové a Kláry Šimicové hrají a zpívají: Natálie Spilková, Tereza Vančurová, Tonda Čada, Petra Brenkusová, Vláďa Douša, Šimon Šimice, Michal Růžička, Markéta Vlčková, Barbora Šípková, Veronika Ryšavá, Sára Mocleh, Eliška Železná, Nikola Vorlíčková, Marie Růžičková, Adina Réva Králová, Amálie Sečenská, Natálie Šmídová, Barbora Fraňková, Jenda Josef, Jakub Jarolím, Adam Franěk, Tereza Maršíková, Anežka Nechutová, Nela Večeřová, Šára Moravcová, Bětka Brenkusová, Kája Nezbedová, Júlinka Doušová, Tereza Ordáňová, Perla Dvořáková, Jindra Kaucký, Filip Vondráček

Divadlo v přírodě najdete na adrese Spojenců 1408. Vstupenky na odpolední představení se prodávají pro děti do 12 let za 30 Kč, ostatní 50 Kč. Večerní představení má jednotné vstupné 50 Kč.

Přijďte si užít té pravé letní festivalové atmosféry a ocenit děti  a jejich režisérky za celoroční usilovnou práci.

Prev Víkend bude patřit dětem
Next Oznámení o přerušení dodávky elektřiny

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment