Pozitivní zprávy z volejbalového oddílu

Pozitivní zprávy z volejbalového oddílu

Od září se naše řady rozšířily o další nové potencionální hráčky. Aktuálně se jejich počet blíží čtyřiceti, což je pro tento školní rok maximální kapacita – nové dívky do týmu nyní nepřijímáme.
Kromě tří týmů modrého minivolejbalu (hrají tři hráčky na užším a kratším hřišti) jsme letos prvně přihlásili i soutěž mladších žákyň (ty již hrají klasický šestkový volejbal). Aktuálně máme tedy 19 hrajících malých volejbalistek, z tohoto počtu některé hrají střídavě minivolejbal i v mladších žákyních.

sport_volejbal1
Zářijové rozřazovací turnaje posunuly družstvo mladších žákyň do čtvrté pražské ligy, minivolejbalový tým HPA do páté, minitým HPB do poslední desáté ligy a minitým HPC do šesté ligy. Pozitivní výsledky se dostavily na turnaji minivolejbalu v říjnu, kdy naše tři týmy vyhrály všechny zápasy a postoupily: HPA do čtvrté, HPB do deváté a HPC do páté ligy. Další „mistráky” se hrály v sobotu 9. listopadu, kdy jsme čekali silné soupeře a boje o udržení v ligách. Naše bojovné hráčky však překvapily. Dívky HPA se velmi obětavou hrou udržely ve čtvrté lize, HPC výhrou všech zápasů k nim postoupily (bude je čekat společný zápas) a hráčky HPB opět postoupily, tentokrát už do osmé ligy.
Zápas od zápasu se zlepšují i mladší žákyně – na prvním ligovém turnaji v říjnu sice těsně prohrávaly a sestoupily do páté ligy, následně pak ale na druhém turnaji 2. listopadu vyhrály všechny tři zápasy a vrátily se zpět do čtvrté ligy.
Všem hráčkám velká gratulace, do dalších zápasů přejeme co nejlepší herní výměny a radost ze hry. Zároveň děkujeme všem rodičům, kteří každý zápas krásně a sportovně povzbuzují.

 

Za tým volejbalu trenérky: Lucka, Ivet, Jája a Danča

 

Prev Podzim na ZŠ Spojenců
Next SK SLAVIA U19 vs INTER MILAN U19