Pražský triatlon míří 22. července do Počernic

Pražský triatlon míří 22. července do Počernic

Jeden ze závodů  H-TRIATLON TOUR 2018 se v létě uskuteční i v Horních Počernicích a pro místní je připravena 50% sleva na startovné.

Ke startovnému v letošním roce získáte automaticky krom profesionálního servisu (startovní číslo, čip, výsledková sms, certifikát s výsledkem) i občerstvení (voda, ovoce, iont. nápoj, gel), nadstandardní servis, protože na všech triatlonech budou nově k dispozici sprchy, dostatek mobilních WC(vyslyšíme Vaše připomínky a kapacity notně navýšíme!), na každém závodě krásné ceny včetně slosovatelných cen za desítky tisíc v tombole od našich partnerů, parkoviště zdarma, již tradičně veliký výběr tras, kde si vybere opravdu každý a v neposlední řadě letos obdrží každý kdo doběhne do cíle krásné finisherské triko

Ceny startovného naleznete u jednotlivých závodů.

Startovné na všechny závody je prodáváno ve třech časových vlnách, čím dříve si startovné zakoupíte, tím levněji vás to vyjde. První vlna končí 1. 3. 2018 (pro jarní Běžecký kros Skalka 31. 12. 2017), druhá vlna 3 měsíce před daným závodem a třetí vlna 1 měsíc před daným závodem. Registrace na místě bude také možná, ale dřívějším přihlášením kromě finanční úspory pomůžete i organizátorům závodu.

Při přihlašování na závody nezapomeňte vyplnit i vaše motto či napište, co vás motivuje k dokončení závodu.

BODOVANÁ SÉRIE H – TRIATLON TOUR 2018

V roce 2018 budou do bodované série HT TOUR 2018 zařazeny naše 4 klasické závody. Běžecký kros Praha 5 – Skalka, Terénní triatlon Hostivař, Pražský triatlon Horní Počernice a Houmrův triatlon Jiříkov.

Pravidla bodování

  • Vítěz a vítězka závodu na trati SPORT získávají 150 bodů. Další závodníci a závodnice na této trati získají body na základě procentuálního odstupu od vítěze/vítězky. Tj. pokud vítěz dokončí závod v čase 1:30 (jedna hodina:třicet minut) tak závodník, který dokončí v čase 3:00 (tři hodiny) získá bodů celkem 75.
  • Vítěz a vítězka závodu na trati KLASIK získávají 100 bodů. Další závodníci a závodnice na této trati získají body na základě procentuálního odstupu od vítěze/vítězky.
  • Vítěz a vítězka závodu na trati HOBBY získávají 75 bodů. Další záavodníci a závodnice na této trati získají body na základě procentuálního odstupu od vítěze/vítězky.
  • Běžecký kros Praha 5 – Skalka 2018 má pouze trať SPORT a HOBBY.
  • Pořadí v seriálu bude vyhlášeno na výše uvedených závodech, a to v kategoriích muži a ženy bez rozdílů věku.
  • V případě stejného počtu bodů rozhoduje o pořadí větší počet účastí na akcí série. V případě shody v počtu účastí, rozhoduje nejlepší umístění v sezóně.

DĚTSKÉ ZÁVODY

I letos budou součástí každého závodu H-Triatlon Tour 2018 dětské závody pro nejmenší i starší dětské závodníky rozdělené dle věkových kategorií. Děti budou mít stejný profesionální servis jako dospělí, každé dítě navíc nalezne ve startovní tašce krásné ceny od našich partnerů a pro všechny bude náš závod nezapomenutelným zážitkem.

ŠTAFETY

Na všech triatlonových závodech budou jako každý rok probíhat soutěže štafet. Do štafet je možné se přihlásit ve dvou nebo ve třech závodnících a je možné si vybrat variantu KLASIK nebo SPORT. Výši startovného naleznete v propozicích každého závodu.

Dotazy či připomínky na H-Triatlon Tour 2018 můžete směřovat na Matěje Verla na emailu verl@htriatlon.cz. Budeme se na vás těšit na našich závodech.

A nezapomeňte “Tělo musíme překvapit”!

Více info http://www.htriatlon.cz/

vystrizek

ht-prazsky-triatlon-a4-sleva
Prev Pražští hygienici: obezřetnost před klíšťaty je nutná i v Praze
Next Pošlete své návrhy do Akčního plánu Počernic 2018-2020!