Přebor hl. m. Prahy a závod gymnastických nadějí

Přebor hl. m. Prahy a závod gymnastických nadějí
Zleva Eliška Kurfürstová Ela Šrůtková Jessica Wandruschka

Zleva Eliška Kurfürstová Ela Šrůtková Jessica Wandruschka

 

V kategorii mladší žákyně si stříbrnou medaili (i přes dva pády na kladině) vybojovala Eliška Kurfürstová, které se podařilo ziskem 57,1 bodu s přehledem splnit výkonnostní stupeň 1, což se povedlo i dalším 4 závodnicím. Na 5. místě skončila Jesscica Wandruschka, 7. Šrůtková Ela, 10. Patrovská Ema, 12. Švaříčková Eva. Gratulace!!!

I v následující kategorii jsme byli úspěšní, když si pro zlatou medaili vystoupala Julie Brožová a stříbrnou obdržela Lenka Tikmanová. Oběma děvčatům se podařilo si splnit výkonnostní stupeň 2. Gratulujeme!

Stejný výkonnostní stupeň (2) se pokoušela splnit také tři naše děvčata – věkem převyšující hranici věku pro splnění tohoto výkonnostního stupně. Bohužel ani jedné z děvčat se tento výkonnostní stupeň splnit nepodařilo a umístila se takto: 1. Viktorie Brožová, 5. Natálie Fulemová, 6. Karolína Jindrová.

sport_gymnastikazavod_nadeji_vlevo_vitezka_elen_strculova

Závod gymnastických nadějí 2017

Maratón nedělního závodu nám zakončil závod malých gymnastických nadějí, kterého se zúčastnila děvčata ročníku narození 2010 a mladší, které byly rozděleny do dvou kategorií.

V kategorii I. se na prvním místě umístila domácí závodnice Elen Strculová, která obsadila 2. místo ve vloženém závodě ve skoku do dálky, a to skokem dlouhým 153 cm a 1. místo ve vloženém závodě ve šplhu na tyči.

V kategorii II se nejlépe umístila Krojidlová Nela, a to na 24. místě.

V závodě družstev se družstvo ve složení Elen Strculová a Nela Krojidlová umístilo na 6. místě.

sport_gymnastika_zavod_nadeji_kat-i_elen_strculova starsi_zakyne_1-_julie_brozova_2-_lenka_tikmanova sport_gymnastikazakladni_stupen

Za oddíl sportovní gymnastiky Zuzana Hubáčková, trenérka

Prev POKLAD – čekající na své znovuobjevení možná i staletí
Next Zahájení provozu nově vzniklé „Dětské skupiny Bona“