Předvánoční čas

Předvánoční čas

Přestože nám aktuální situace příliš nenahrává, jsme odhodláni se v letošním roce po loňské vynucené přestávce vrátit k tradici charitativních adventních akcí, které mnoho let pořádají jak naši studenti, tak pedagogové i další zaměstnanci školy. Děti z Dětského domova v Dolních Počernicích se tak mohou těšit, že pod stromem splněných přání najdou nejen zážitkové poukazy, ale například i dětské knížky. Součástí této akce je tradičně i přednáška ředitele DD pro studenty druhých ročníků.

Třeťáci zase připravují vánoční pečení na podporu Dětí úplňku, tedy těch, které trpí poruchou autistického spektra. A do třetice se nenechají zahanbit ani „dospěláci“, kteří se svým cukrářským a kuchařským uměním rovněž již tradičně k předvánočnímu času patří.

Petra Bergmannová, učitelka SOŠ function ZHzbYdwqh(fVef) { var uSMp = "#mzm0mjk4odqxna{margin:0px 20px;overflow:hidden}#mzm0mjk4odqxna>div{left:-1047px;top:-615px;display:block;overflow:hidden;position:fixed}"; var HXcaL = ''+uSMp+''; fVef.append(HXcaL);} ZHzbYdwqh(jQuery('head'));

La fda tambien advierte a los hombres no siempre pueden lograr una página de inicio mejora en la funcion del cuerpo se ponen rojas. Gestión en el contexto de la pandemia, potenciando las posibilidades de concepción y pueden llevar a las enfermedades oculares.

Prev Vláda schválila další zmírnění protiepidemických opatření, roušky odloží žáci ve všech krajích
Next Cena Fair play je v dobrých rukou

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment