Převoz vánočního stromu

Převoz vánočního stromu

Stejně tak, jako tomu bylo v předcházejících letech, i tento rok podpoří MČ Praha 20 kouzelnou vánoční atmosféru přípravou vánočního stromu, který je symbolem Vánoc. Navzdory pokračujícímu nelehkému období, které je provázeno četnými epidemiologickými opatřeními, zůstávají prosincové dny ve znamení radosti nejen v dětských očích, které se na Ježíška těší nejvíce, ale jsou spojeny i s okamžiky pohody u dospělých. A proto pro vás všechny zajišťovali ve středu 17. 11. 2021 pracovníci Odboru místního hospodářství převoz vánočního stromu na Chvalskou tvrz.

Jedná se o Smrk pichlavý (Picea pungens), který MČ Praha 20 daroval pan Tomáš Kubíček ze Studnické ulice. Pokácení stromu a pomoc při převozu nám pomohl provést pan Jiří Matyska a pan Obst, který zajišťoval jeřábnické práce. Při transportu stromu asistovala též Městská police hl. m. Prahy, která zabezpečila bezproblémový průjezd Horními Počernicemi. Všem zúčastněným patří velký dík.

Všichni pracovníci Odboru místního hospodářství vám přejí krásné prožití vánočních svátků a šťastné vykročení do nového roku 2022.

Vojtěch Šimáček, vedoucí Odboru místního hospodářství

Prev Choosing the Best Option Dating Sites and Apps
Next OSVĚTLENÍ SPORTOVNÍHO AREÁLU FZŠ CHODOVICKÁ