PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR STŘEDISKA OHEŇ

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR STŘEDISKA OHEŇ

Příměstské tábory jsou několik posledních let velkým trendem. Ať se jedná o letní, podzimní či jarní prázdniny, mnoho organizací nabízí dětem smysluplné využití času a zábavu. I naše středisko se začalo této aktivitě věnovat. Loňský rok jsme podnikli první příměstský tábor, kterého se zúčastnilo 25 dětí z našeho střediska. Letos chceme otevřít dva turnusy a podniknout spoustu dobrodružství prodchnutých skautskou výchovou.

neziskovky_skauti1

První turnus příměstského tábora proběhne ve dnech 17. 8. – 21. 8. a druhý ve dnech 24. 8. – 28. 8. S dětmi se budeme scházet v areálu chvalského lomu, kde běžně probíhají i naše pravidelné schůzky. Během dne budeme hrát mnoho her, učit se novým věcem nebo jezdit na exkurze a výlety do blízkého okolí. Scházet se budeme vždy ráno okolo osmé hodiny, vyzvednout děti bude možné do páté hodiny odpoledne.

Každý turnus bude jiný a vždy nás bude provázet příběh („etapovka“). Jelikož je tábor otevřen pro všechny (tedy i pro nečleny našeho střediska), mohou se děti seznámit se svými vrstevníky a najít tak nové kamarády. Tábor je otevřen pro děti od první třídy (nástup v září 2020) do šesté třídy základní školy. Pokud vás tato nabídka zaujala a chtěli byste dětem dopřát smysluplný program v závěru prázdnin, přihlaste se na náš příměstský tábor. Podrobnější informace naleznete na stránkách našeho střediska https://ohen.skauting.cz/aktualne. Pro potřeby tábora je také založený e-mail: primestak@ohen.skauting.cz. Budeme se na vás těšit!

neziskovky_skauti2

Za skautské středisko: Mona Awwadová

Prev Radek Brunner: Oba jsme byli nastaveni na to, nechat tam všechno
Next Hygienická pravidla další vlny rozvolňování