Připravte se na test kol

Připravte se na test kol

Každoroční testování kol je tady. Jak se stalo tradicí, tak i v letošním roce proběhne testovací víkend u počernické prodejny Bike Ranch na Křovinově náměstí.

pripravtese1

V sobotu 8. dubna a v neděli 9. dubna zveme všechny na bezplatné testování kol.  Vybírat budete ze značek Giant, Merida, Kellys, Liv a Felt.

K dispozici budou vedle klasických horských kol i kola silniční a celoodpružená. Vyzkoušet a otestovat bude možné i stále populárnější  elektrokola.

V nabídce by mělo být okolo 80 modelů, převážně velmi kvalitních kol v cenách od 40 tisíc korun výše. Budete mít možnost porovnat rozdíly mezi běžnými turistickými koly a závodními speciály. Kolo si budete moci vypůjčit až na hodinu, abyste si jízdu řádně užili a vychutnali. Počet výpůjček není omezen. Můžete tak otestovat za den i více modelů a druhů.

pripravtese3

Kola je možné zarezervovat na stránkách www.bikeranch.cz  O rezervaci prosíme jen vážné zájemce, aby se kola zbytečně neblokovala.  Akce bude probíhat od 11 do 17 hodin po oba dva dny.

Každý den v 15 hod se potáhne malá tombola. Každý, kdo si půjčí kolo, dostane i slosovací lístek, takže si odtud můžete i něco zajímavého odvézt.

V případě, že máte speciální cyklistickou obuv, vezměte si vlastní pedály, které vám před testem mechanici namontují na kolo.

Půjčování probíhá zcela zdarma. Kola budou půjčena na základě vámi podepsané smlouvy o zápůjčce. K podpisu smlouvy je nutné doložit dva doklady.

V době testování bude otevřena i prodejna, kde bude probíhat speciální slevová akce na nákup. Budete tak mít jedinečnou možnost nakoupit na sezonu za zajímavé ceny.

Takže sobota a neděle v 11 – 17 hodin – všichni na kola. Pedály s sebou!

pripravtese2

Těšíme se na vás!

kolektiv Bike Ranch

 

Prev Z dopisů čtenářů: Čekání na zdůvodnění…….s Godotem???
Next Týden evropských chutí

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment