Přivítejte jaro v DDM

Přivítejte jaro v DDM

Přivítejte s námi příchod jara vlastnoručně vyrobenou výzdobou! Těšíme se na vás na našich jarních akcích. Více informací a přihlášky najdete na našich webových stránkách: www.ddm-hp.cz.

 

nabízíme:

Víkend s LŠ REBE-LS

  1. 3. – 22. 3.

Za každého počasí, ať se sněhem nebo bez sněhu, chystáme víkend ve Vysokém nad Jizerou. V případě, že svahy budou bílé, budeme lyžovat. V opačném případě budeme trénovat na suchu. Pro děti připravíme sportovní vyžití jako je koupání, k dispozici máme v místě ubytování tělocvičnu a další.

 

Turisťák

  1. 3. 2020 od 8.00 do 17.00 hod.

Tradiční výlet se zajímavým programem, jehož cíl ještě upřesníme.

 

DÍLNA ŠITÍ

sobota 21. 3. od 9.00 do 14.00 hod.

Výtvarná dílna pro děti od 8 let, mládež a dospělé. Vyzkoušíte si šití na stroji podle připravených šablon na téma jaro a Velikonoce, pod vedením Lenky Kocourkové. Cena 50 Kč.

 

DÍLNA  QUILLING

sobota 21. 3. od 14.00 do 18.00 hod.

Výtvarnou dílnu na téma jaro a Velikonoce pro děti od 10 let, mládež a dospělé, vede Hana Farkašová. Quilling je výtvarné umění, jehož hlavním materiálem jsou papírové proužky, které se stáčí quillingovým perem do spirálek a ty se formují do různých tvarů (lístek, kapka, kytička). Cena 50 Kč.

ddmvelikonocni-dilnicky

Velikonoční dílničky

  1. 4. od 9.00 do 13.00 hod.

V sobotu vás zveme na tradiční velikonoční dílničky. Těšíme se na všechny malé i velké zájemce, kteří si s námi chtějí vyrobit různé velikonoční a jarní dekorace. Připravujeme pro vás šitá vajíčka, zdobení keramického ptáčka, velikonoční věnce a dekorace, jarní domeček, zdobení kraslic voskem a mramorováním (s sebou vyfouknutá vajíčka). Těšit se můžete i na další překvapení.

 

ohlédnutí:

Exkurze do Microsoftu a Avastu

O pololetních prázdninách 31. 1. jsme se jako již tradičně vydali na exkurzi do společností Microsoft a Avast. V programu byla stručná prohlídka jednotlivých budov, představení produktů jednotlivých společností s názornými ukázkami a samozřejmě odborné diskuse z oblasti ICT, kde jsme zabrousili k tématům kyberbezpečnost, kyberšikana, ochrana uživatelských zařízení, Minecraft, průmysl 4.0 atd. Diskuse v obou společnostech byly velmi podnětné a zajímavé, už teď se těšíme na příští rok.

ddmexkurze-do-microsoftu-a-avastu

Prev REALITNÍ ZPROSTŘEDKOVÁNÍ
Next Světový den motliteb