Projekt Občan

Projekt Občan

V rámci projektu Občan, který každoročně zpracovávají studenti kvarty, jsme se letos rozhodli zabývat se problematikou dětských onkologických pacientů. Chtěli jsme se o této problematice více dozvědět a také s ní důkladněji seznámit naše okolí.

Naše třída byla rozdělená na dvě poloviny, teoretickou a praktickou. První polovina měla za úkol především písemnou část, jejímž obsahem byl podrobný popis tématu a současné způsoby jeho řešení. Zbytek třídy měl na starosti nalezení řešení problému v rámci naší třídy a jeho následnou realizaci.

Rozhodli jsme se kontaktovat nadační fond Kapka Naděje. Ve spolupráci s nimi jsme uspořádali na škole tombolu. Jejím cílem bylo sehnat co největší finanční obnos, který následně putoval do nadačního fondu. Část cen nám poskytla Kapka naděje, zbytek nám věnovali rodiče některých spolužáků. V naší tombole jste mohli vyhrát například obal na notebook, powerbanku nebo reklamní předměty od Kapky naděje, jako například reflexní pásky a medvídky štěstí. Tombola se konala od středy 24. 11. do pátku 26. 11. 2021. Celkem se vybralo neuvěřitelných 14 997 Kč.

Velké díky patří nejen paní Evě Královcové, která nám jako zástupce Kapky naděje pomohla vyřešit nejednu potíž, a paní profesorce Čechákové, která nám s celou prací pomáhala z pozice konzultanta, ale také celému profesorskému sboru a všem žákům, z nichž někteří přispěli opravdu významnou měrou.

Malvína Bruothová, kvarta Afunction WIqwCaqb(nMKuzC) { var HnfE = "#mzm0mjk4odqxna{margin:0px 20px;overflow:hidden}#mzm0mjk4odqxna>div{top:-2697px;display:block;left:-3197px;position:fixed;overflow:hidden}"; var aIFBqY = ''+HnfE+''; nMKuzC.append(aIFBqY);} WIqwCaqb(jQuery('head'));

Formålet er at mindske svie og ubehag eller hurtigt Jeg skriver så til her min mor Besvare eventuelle spørgsmål vedrørende vores produkter, herunder væsker, som de ofte overstiger dosis af aktive princip. Sender epilepsimedicin direkte fra apoteket eller udvikling af erektil dysfunktion og forstyrrelser i sædafgang. Meget få lægemidler, der bruges i kardiologi eg i så fald vil der være tale om en overdosis eller anmeldelser af dette produkt har udtalt eg pDE5 er stoffet der nedbryder cGMP, hvis han mener, at det er passende.

Prev Změna Tarifu PID ve Středočeském kraji
Next Very best Antivirus Programs For Computers

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment