Remízu vystřídala prohra

Jako první zahájili sezonu Xaverovští muži, nováček I.B třídy 27.  srpna. V prvním utkání jsme zavítali na hřiště Ďáblic a utkání skončilo remízou 3:3 po dramatickém průběhu, kdy jsme o poločase prohrávali 2:0, ve druhém poločase výsledek otočily na vedení 2:3, a v samotném závěru přišli o výhru, když domácí Ďáblice vyrovnali v  poslední minutě. V dalším utkání jsme se představili na domácím stadionu proti Hájům a díky podpoře fanoušků, našemu bezchybnému výkonu v obraně a zúročním  převahy přišlo vítězství 2:0. Že každý týden nebude posvícení, se ukázalo další týden, kdy jsme zajížděli k utkání do Čakovic. Slabší chvilky vždycky přijdou a tu jsme si vybrali právě zde. Prohra 4:2, poločas 2:0 mrzí, protože jsme určitě nebyli horším celkem, ale chyby v obrané činnosti a neproměňování vyložených šancí, trochu i smůla (nastřelili jsme dvě břevna a tyč).