Říjen v Bártlovce

Říjen v Bártlovce

Bártlovka nadále pokračuje ve spolupráci se ZŠ Stoliňská s názvem “Setkávání”. V pátek 30. září jsme společně závodili ve skocích na trampolínách a v dalších dovednostech (jízda na lyžích, na snowboardu apod.) ve Freestyle parku Kolbenka. Jednalo se o přebor Prahy základních škol.

zpravyzbartlovky_zoo

Ve čtvrtek 6. října jsme díky grantu MHMP vyrazili do ZOO – celá škola Bártlova a tři třídy ze Stoliňské. Kromě jiného jsme se zúčastnili krmení lachtanů a programu o drezuře zvířat, konkrétně prasete Pepiny. Následovala vlastní prohlídka jednotlivých stanovišť, kterou procházeli společně žáci obou škol.

 

zpravyzbartlovky_pingpong1
Ve čtvrtek 13. října proběhlo pro žáky 2. stupně mistrovství Prahy ve stolním tenise. Ve velké konkurenci si někteří naši žáci dokonce odnesli medaile – Honza Novotný za 2. místo, Romana Nováková byla také 2. a Eliška Vamberová 3. I ostatní žáci skvěle reprezentovali – na umístění to bohužel nebylo – určitě se jim zadaří v příštím roce!

 

Daniela Dvořanová a kolektiv

I letos se konala v ZŠ Bártlova ve spolupráci se SOŠ Lipí tradiční Podzimní pouť. Pro děti byla v budově školy SOŠ připravena stanoviště s úkoly – házení na cíl, zdobení perníčků, výroba květin, aj. Po jejich splnění dostaly děti diplomy a se studenty si společně zatancovaly na diskotéce. Dětem se akce líbila, děkujeme pedagogům a studentům ze SOŠ za pěkně připravenou akci a těšíme se na další spolupráci.

zpravyzbartlovky_pout

  1. Borová, D. Hasilová, vychovatelky ŠD
Prev Biograd na Moru
Next Angličtina jinak