Říjen v DDM

Říjen v DDM

Nabízíme:

Volná místa v kroužcích

V některých kroužcích máme stále ještě volná místa. Nabídku všech našich zájmových útvarů naleznete na webových stránkách: www.ddm-hp.cz, kde se můžete zároveň i přihlásit.

 

Kurz sebeobrany pro ženy

Sourozenci Martina a Josef Ptáčkovi vás srdečně zvou na kurz sebeobrany pro ženy a dívky, který se bude konat 3. 10. v 9 až 11.00 hodin v tělocvičně ZŠ Ratibořická pod hlavičkou DDM. Ukážeme si techniky proti možnému napadení, probereme komunikaci s útočníkem. Ženy se naučí například reagovat a bránit v různých situacích – chycení zezadu za ramena, chycení za pas, škrcení, obranu proti úderům a kopům. To je jen malý zlomek toho, co si z akce odnesete. Kurz je pro všechny věkové skupiny. Nezáleží na tom, jakou fyzickou kondici máte. Kurz je veden tak, aby se zdánlivě slabší ubránil silnějšímu. Více na: www.ptackovi.org. Lektoři jsou několikanásobní mistři světa v různých bojových sportech.

cyklovýlety

Tradiční výlet na kolech se uskuteční 3. 10. 2020 a bude směřovat do Nového města pod Smrkem. Cyklorebelům se bude věnovat odborný trenér II. třídy se zaměřením na cyklistiku.

 

Turisťáky

Na společné výlety se můžete těšit opět 4. 10., 1. 11. a 6. 12. 2020.

 

Střelecký turnaj

Na sobotu 17. 10. 2020 pro vás připravujeme turnaj ve střelbě. Podrobnosti zveřejníme na našem webu.

Výtvarné dílničky

  1. 10. 2020 v 9 až 13.00 a 13.30 až 18.00 hod. budou probíhat oblíbené dílny zaměřené na práci s fimo hmotou a technikou tiffany pod vedením Hanky Volfové.

 

Celodenní tvoření

  1. 11. 2020 budete mít možnost navštívit od 10.00 hodin dílničku šití s Lenkou Kocourkovou, na které si můžete ušít dárky na Vánoce. Odpoledne od 14.00 hodin dílničku papírového tvoření. Tentokrát vás Hanka Farkašová seznámí s novou technikou na téma Cestovatelský deník.

 

ohlédnutí:

Veletrh volnočasových aktivit

Rádi jsme se s vámi opět setkali první školní den na každoročním veletrhu před ZŠ Ratibořická. Přestože počasí bylo opět uplakané a větrné, mohli jste si vyzkoušet taneční workshop, slackline, ukázku hry na ukulele či geocaching. Děti si s chutí zařádily ve skákacím hradu. Těšíme se opět napřesrok!

Hledáme spolupracovníky!

Přijmeme pedagoga volného času do tanečního oddělení (bližší info na: fejtkova@ddm-hp.cz) a dále

druhého pedagoga na kroužek sportovní střelby (info na: koci.lenka@ddm-hp.cz).

V případě zájmu volejte: 605 600 772.

Prev NAŘÍZENÍ HYGIENICKÉ STANICE HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY
Next VOLEBNÍ MÍSTNOSTI OTEVÍRÁME V PÁTEK V 14:00