Nové kroužky v DDM

Nové kroužky v DDM

Kroužky v naší nabídce

 

AnimaDraw

AnimaDraw je kroužek, který se zabývá animací, digitální kresbou a grafickým designem. Na kroužku děti kombinují tyto formy umění k vytvoření jejich vlastních projektů. Učíme se nejen technické aspekty digitální kresby, ale seznamujeme se i s vizuální kulturou. Pokud by vás zajímaly krátké ukázky animace, najdete je na našem facebookovém profilu.

 

Přírodní kotlík

Přírodní kosmetika. V posledních letech je právě ona oblíbeným fenoménem. Na kroužku Přírodní kotlík se společně ponoříme do tajů přírody, kdy budeme zkoumat různé přírodní ingredience – bylinky, esenciální oleje. Na kroužku společně vytváříme vonná mýdla, svíčky a seznamujeme se s vlastnostmi přírodních surovin a jejich vlivy na naši pokožku a mysl.

 

Všeobecná sportovní příprava

Pro velký zájem o sportovní kroužek i pro menší děti jsme nově otevřeli Všeobecnou sportovní přípravu pro děti od 4 do 6 let. S dětmi zábavným způsobem rozvíjíme pohybové dovednosti (skok, běh, hod, chytání) pomocí sportovně pohybových her. Zaměřujeme se také na zlepšování pohybové koordinace (kotouly, opičí dráhy, hry na obratnost a postřeh). Nezapomínáme ani na základy míčových her či gymnastiky. Vše se snažíme dětem předat pro ně tím nejzábavnějším způsobem, tedy pomocí her.

 

Survival – Zálesák

Survival – Zálesák je kroužkem, kde se děti mimo jiné naučí, jak přežít v přírodě, základy šifrování, Morseovu abecedu a uzlování. Během roku s dětmi vyrazíme na několik výletů do přírody ať už na kole, nebo pěšky.

 

Hledáme tanečníka na HPP

Hledáme kolegu tanečníka na pozici Vedoucí tanečního oddělení. Budeš mít na starosti všechny vyučující v rámci tanečního oddělení a zároveň sám povedeš své taneční kroužky pro děti. Pokud máš praxi s výukou dětí, budeme rádi. Stejně tak pedagogické vzdělání není podmínkou, ovšem je vítáno. Pokud máš zájem, ozvi se nám na náš

e-mail: ddm-hp@ddm-hp.cz.

Prev Koncert legendární trampgrassové kapely PABĚRKY
Next BÁRTLOVA ULICE POD ŽELEZNIČNÍM MOSTEM