ROKYTKA POKRAČUJE ONLINE A CHYSTÁ LETNÍ HUDEBNÍ TÁBOR

ROKYTKA POKRAČUJE ONLINE A CHYSTÁ LETNÍ HUDEBNÍ TÁBOR

Ač jsme na začátku roku byli přesvědčeni o tom, že na jaře už budeme moci normálně fungovat a zase společně s dětmi zpívat, tak současná situace nám to zatím bohužel neumožnila a my pokračujeme v setkávání a zkoušení online. Aby byla naše distanční výuka co nejefektivnější, prokládáme online zkoušky také sborovými příspěvky na webových stránkách Rokytky, kam dětem vkládáme nahrávky nově nacvičovaných písniček a různá obrázková videa, aby je i tato forma zpívání na dálku stále bavila a naučily se s námi nové věci!

V každém případě je nám ale opravdu líto, že nemohou probíhat živé hodiny a děti tak přicházejí o možnost spolupráce, utužování kolektivního ducha, krásné zážitky s kamarády, získávání sborového cítění a nenahraditelný prožitek ze společného zpívání.

Proto také doufáme a už teď se moc těšíme na náš letní tábor, kde si s dětmi tohle všechno plně vynahradíme!

Tábor je určený především našim sborovým zpěvákům, tedy dětem z koncertního sboru Rokytky a vybraným dětem ze staršího přípravného oddělení Pramínku, ale rozhodli jsme se otevřít brány i novým zájemcům a přizvat na tábor také další děti, které rády zpívají nebo mají jinak blízký vztah k hudbě. Vítáme tedy zájemce o tábor, kteří s námi chtějí prožít týden plný zábavy a her, dozvědět se, jak pracovat s hlasem, zkusit si vícehlasé sborové zpívání a naučit se plno nových písniček a skladeb.

neziskovky_rokytka_HUDEBNÍ SBOROVÝ TÁBOR S ROKYTKOU

HUDEBNÍ SBOROVÝ TÁBOR V LETAŘOVICÍCH

Termín: 18. – 25. července 2021

Určeno dětem ve věku 8 – 12 let

Téma celotáborové hry: Cesta kolem světa

Ubytování: stany s podsadou, Bartošův mlýn

Strava: plná penze a pitný režim (jídlo 5x denně)

Termín přihlášek na tábor: do 21. května 2021

 

Více informací můžete získat u sbormistryň Rokytky Andrey Čančarové Houfkové: cancarova@sbor-rokytka.cz / 774 082 980 a Zuzany Celerýnové: celerynova@sbor-rokytka.cz / 608 524 563.

Informace o sboru naleznete na webových stránkách www.sbor-rokytka.cz

 

Zuzana Celerýnová

sbormistryně přípravných oddělení Rokytky

Prev Klub seniorů
Next INFORMACE Z NAŠICH ŠKOL