Royal Rangers

Royal Rangers

Dovolte nám, abychom vám představili náš křesťanský skautský oddíl Royal Rangers (49. přední hlídka), který působí v Horních Počernicích již od roku 2009.

Snažíme se děti rozvíjet celostním způsobem – tedy fyzicky (aby byly zdatné pro hry i pobyt v přírodě), duševně (aby rozuměly především přírodě kolem nás a měly ji rády a chránily ji), sociálně (aby dokázaly mít hezké přátelské vztahy s druhými) a duchovně (mluvíme s nimi o příbězích z Bible a o tom, jaký mohou mít vliv na náš život).

Pravidelně pořádáme víkendovky a tábory a také úklidy odpadků (zejména ve Chvalské části Počernic). Zázemí máme v areálu Církve bratrské ve Chvalech, kde máme na zimní období k dispozici i tělocvičnu. Pokud byste se chtěli přijít podívat na naše schůzky (konají se vždy v úterý od 16.00 do 18.00 hodin), rádi vás uvidíme.

V současné době máme okolo 33 dětí (6-15 let) ve čtyřech věkových skupinách, 6 juniorů (15-18 let) a 6 vedoucích. Od září nabíráme nové členy. Více info na tel.: 775 024 742, www.49ph.royalrangers.cz.

Pavel Trefný, velitel

Prev Organizace školního roku 2021/2022 v základních školách
Next OSOBNÍ BEZPEČNOST SENIORŮ