S atletikou do nového školního roku

S atletikou do nového školního roku

Prázdniny i první měsíc nového školního roku jsou již za námi a s nimi i naše letní akce pro malé atlety, které se v tomto roce nesly v duchu letních olympijských her. První z nich bylo tradiční soustředění v areálu kempu Podskalí na Orlické přehradě, kde si děti dosyta užily nejen atletění, ale i dalších sportů jako tenis, stolní tenis, fotbal, základy softballu a volejbalu, koupání a paddleboardů. Poslední týden prázdnin děti prožily v příměstském táboře, který byl letos opět doplněn odpoledními specializovanými tréninky pro starší atlety.

Vzhledem k opětovnému omezení organizovaných aktivit během jara jsme se ani letos neúčastnili veřejných běhů. Naštěstí se uskutečnily alespoň dva závody v rámci Pražského poháru mladšího žactva. V tomto poháru jsme postoupili jako družstvo do semifinálového kola, které se uskutečnilo 9. září na pražském Strahově. Všechny děti podaly ve všech kolech výkony na hranici svých možností, většina z nich si vyběhala, vyskákala nebo vyházela svá osobní maxima. Všichni skvěle naši městskou část reprezentovali. Doufáme, že v příštím roce již proběhnou pohárové závody ve standardním rozsahu a že se budeme moci těchto závodů zúčastňovat ve stále větším počtu.

Nově nás můžete sledovat i na Facebooku atletická přípravka Horní Počernice a Instagramu atletika_horni_pocernice.

Moc děkujeme za zájem dětí i rodičů o atletiku v Horních Počernicích. Tento zájem nás těší a motivuje k další práci s dětmi. Na druhou stranu jsme bohužel nuceni z kapacitních důvodů další zájemce odmítat. Rádi proto uvítáme do svého týmu nové trenérské posily. Předpokladem je kladný vztah k dětem a k atletice; školení trenérů atletické přípravky zájemcům zajistíme. Více informací na te.l: 602 796 208, Jana Petráňová.

Přejeme všem dětem mnoho úspěchů v novém školním roce a hlavně si přejeme, abychom mohli s dětmi absolvovat všechny plánované tréninky i akce.

Za trenérky Klára Hlaváčková

 

Prev Pozvání na výstavu
Next Turnajové úspěchy xaverovských týmů