S atletikou do nového školního roku

S atletikou do nového školního roku

Prázdniny jsou již za námi a s nimi i naše letní akce pro malé atlety. První z nich bylo tradiční soustředění v areálu kempu Podskalí na Orlické přehradě, kde si děti dosyta užily nejen atletění, ale i dalších sportů jako tenisu, stolní tenisu, fotbalu, základů softballu, basketbalu a volejbalu, projížďky na kánoích a koupání. Poslední týden prázdnin děti prožily v příměstském táboře v Horních Počernicích. 

sport_atletika_logo

V letošním školním roce plánujeme pokračovat či ještě zvýšit viditelnost našeho oddílu v Praze a okolí tím, že se budeme zúčastňovat atletických závodů dětí, žáků a družstev i běhů ještě ve větším počtu než dosud, aby děti měly srovnání s dětmi z jiných oddílů a okusily prostředí profesionálních stadionů a závodů.

V novém školním roce začínáme s tréninky od pátku 6. 9. 2019, neboť naše starší členy čeká hned v polovině září první semifinále poháru družstev mladšího žactva. Tréninky budou probíhat ve stejný čas jako v loňském školním roce na atletickém ovále nebo (v zimním období) v tělocvičně v Horních Počernicích:

  • Minipřípravka (předškoláci od 5 let) – středa 16.30 – 17.30 hod.
  • Mladší přípravka (děti 1. a 2. třída) – středa nebo čtvrtek 15.30 – 16.30 hod.
  • Starší přípravka (děti 3. a 4. třída) – úterý 15.30 – 17.00 hod. a/nebo pátek 15.15 – 16.45 hod.
  • Mladší žactvo (děti 5. třída a starší) – úterý 15.30 – 17.00 hod. a/nebo pátek 15.15 – 16.45 hod.

Těšíme se na všechny stávající i budoucí atlety.

Pokud chcete, aby s námi vaše dítko v tomto školním roce trénovalo, napište nám – noví zájemci o atletiku se mohou o volných místech informovat na

e-mailu: atletikahp@email.cz. Více informací najdete také na: www.atletikahp.cz.

Od nového školního roku vítáme do svého týmu také nové trenérské posily. Předpokladem je kladný vztah k dětem a k atletice; školení trenérů atletické přípravky zájemcům zajistíme. Více informací na tel.: 602 796 208, Jana Petráňová.

Přejeme všem dětem úspěšný vstup do nového školního roku.

Za trenérky: Klára Hlaváčková

 

Prev NOVÉ LOGO, JAKÁ JE PRAVDA?
Next HLEDÁME VÁNOČNÍ STROM