Skauti mají HITHIT!

Skauti mají HITHIT!

Kdo pozorně prohlížel hornopočernický zpravodaj, jistě v něm v září zahlédl letáček na akci Dávám co umím! Jde o projekt, ve kterém každý může nabídnout aktivitu, které se věnuje a uspořádat kurz či nějakou dílnu pro děti i dospělé. Účastnický poplatek poté putuje přímo na náš transparentní účet, podporuje tedy naši myšlenku ve stavbě nové skautské klubovny.

Právě na začátku října proběhla první aktivita ze série projektu Dávám, co umím!, kterou byl Víkend s lesní angličtinou. Velké díky patří Karolíně Klímové a Magdě Matulíkové za jejich nasazení a pomoc, díky které přibyla další velká částka na náš transparentní účet. Doufáme, že se dětem víkend líbil a že se uvidíme i na některé následující akci.

Co se chystá do budoucna? S radostí vám můžeme oznámit, že naše skautské středisko začalo s projektem Postavte s námi klubovnu! na webovém portálu www.hithit.cz. Pro bližší informace se můžete podívat na naše stránky facebook.com/ohenpocernice nebo webové stránky ohen.skauting.cz, kde najdete i odkaz na projekt. A na co se můžete těšit? Jako malou ochutnávku můžeme zmínit krásné baťůžky vyráběné světluškami, originální plátěné tašky vyráběné oddílem skautek nebo praktické survival náramky od skautů.

neziskovky_skauti

Za skautské středisko

Mona Awwadová

Prev Do konce října lze žádat o granty, které pomáhají do měst vrátit zeleň a vodu
Next Hornopočernické kroniky