Skvělá bramborová medaile a putovní vlajka z brněnského RF OVOV

Skvělá bramborová medaile a putovní vlajka z brněnského RF OVOV

Zářijovým desetibojem vyvrcholily soutěže OVOV –  Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů –  roku 2016. Brněnský souboj čtyřiceti nejlepších školních družstev z celé republiky, byl pro FZŠ Chodovickou nadmíru úspěšný.  Osmička žáků naší školy se umístila těsně pod stupínkem vítězů na 4. místě. V silné konkurenci skvělý výkon! Určité zklamání bylo v prvních okamžicích po vyhlášení na tvářích nás všech ale zcela zřejmé. Jen ta bramborová!

skvelabramborova1

Vanessa R. Keprtová, Lucie Poppelová, Alexia Antoci,  Martina Matějková, Jakub Zámyslický, Patrik Gregor, Filip Vlček a Jan Kubánek reprezentovali nejen naši školu, městskou část, ale i kraj Prahu.

Z rukou organizátorů a olympioničky Šárky Kašpárkové jsme převzali putovní vlajku s titulem Nejúspěšnější škola kraje Praha.

Na skvěle uspořádanou vrcholnou akci, pořádanou v rámci Sazka Olympijský víceboj, na krásný brněnský stadion, na výborné osobní rekordy, na nové kamarády a na krásnou sportovní atmosféru budeme všichni dlouho vzpomínat. Bramborová je výborná, příště může být i kovová!

skvelabramborova2

Jiřina Lišková, vyučující tělesné výchovy

Prev Kalendář na rok 2017 „To nejlepší z Horních Počernic“ V PRODEJI!
Next Splatnost poplatků ze psů