Sourozencům Ptáčkovým se daří

Sourozencům Ptáčkovým se daří

Martina Ptáčková se rozhodně nenudí, na závodech v Rožnově pod Radhoštěm vyhrála zlato, z německého Mnichova si přivezla stříbrnou medaili, stíhá trénovat děti, píše knihu o lidských právech pro Amnesty International a chystá se na další závody.

sport_sourozencumptackovym

„V nejbližší době mě čekají další mezinárodní závody, které budou přípravou na nadcházející Světový pohár, který se tradičně bude konat v rakouském Innsbrucku. Samotný vrchol ale přijde na podzim, kdy se bude konat MS. Na to teď ale vůbec nemyslím. Užívám si výhry a připravuji se na nejbližší zápasy. Závody ráda nemám. Je to hrozně zavazující. Lidé ve mě věří a vůbec si neuvědomují, že člověk nemůže vyhrávat vždycky. Jsem pak pod tlakem, což je špatně. Slíbila jsem si, že už si všechna utkání budu jen užívat. Jen mám obavy, že mi to moc dlouho nevydrží,“ říká Martina.

Její bratr Pepa se poprvé podíval do oktagonu, kde nastoupil ve vyšší váhové i věkové kategorii. Bohužel se v prvním kole zranil, a tak mu vítězství uteklo. MMA se však nezalekl, určitě o něm ještě uslyšíme.

Prev Snowboardový kurz
Next …už posedmé aneb Noc s Andersenem

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment