
Dne 7. března 2022 proběhla v ZŠ Stoliňská soutěž v anglickém hláskování. Akce se zúčastnili zájemci z řad žáků 3. a 4. ročníku.
Cílem soutěže bylo vyhláskovat během jedné minuty co nejvíce anglických slovíček. Žáci se poctivě připravovali, což se pozitivně projevilo na jejich výborných výkonech. Celkovými vítězi se stali Kája a Ricky ze 4. ročníku, kteří vyhláskovali úžasných 27 slovíček za jednu minutu! Soutěžící přišli podpořit také jejich spolužáci a učitelé a všichni společně jsme si tuto událost pořádně užili.
Po vyhlášení výsledků byly účastníkům soutěže předány hodnotné ceny. Žáci dostali sladkou odměnu, záložky do knih a samozřejmě diplomy pro první tři místa.
Gratulujeme všem, kteří se do soutěže zapojili za jejich odvahu a sportovní nasazení. Už teď se těšíme na další soutěžní klání.
Miriama Korenčiaková, učitelka