Spolu s atletikou na startu

Spolu s atletikou na startu

Stejně jako ostatní organizované sportovní aktivity i činnost atletického oddílu byla ve stavu nouze utlumena. Zrušeny byly jak tréninky, tak i závody a veřejné běhy, kterých jsme se s dětmi plánovali účastnit.

Od poloviny května však již pokračujeme v trénincích, uskuteční se letní soustředění i příměstský tábor a v září nás čekají závody v rámci Pražského poháru družstev mladších žáků, konkrétně 9. 9. a 21. 9. Těchto závodů se mohou zúčastnit děti narozené v letech 2007, 2008 a 2009.

Dne 1. 6. jsme se připojili k výzvě na zahájení  letní sezony Českého atletického svazu a spolu s dalšími více než 170 mládežnickými oddíly z celé ČR jsme se zapojili do iniciativy na uspořádání oddílových závodů a byli tak spolu s českou atletickou špičkou na startu letošní závodní sezony  – uspořádali jsme oddílový přespolní běh ve Svépravicích. Závodu se zúčastnilo přes 100 našich atletů, od nejmenších až po ty nejstarší. Počasí bylo krásné a výkony dětí i atmosféra fantastické.

Stávající atleti mají přednostní právo si rezervovat místo buď v současné skupině, nebo ve starší skupině dle věku, a to nejpozději do 15. 7., po tomto datu není možné garantovat volné místo. Zbylá místa budou uvolněna nováčkům – v případě zájmu pište na e-mail: atletikahp@email.cz. Skupiny i časy tréninků zůstávají stejné – více informací o trénincích a činnosti atletického oddílu najdete na stránkách www.atletikahp.cz. Přesné termíny začátku tréninků jednotlivých skupin budou upřesněny během prázdnin a zveřejněny na našich webových stránkách.

Pokud jste sportovně zaměření a máte kladný vztah k dětem a k atletice, rádi vás uvítáme do svého trenérského týmu. Školení trenérů atletické přípravky zájemcům zajistíme.  Více informací na tel.: 602 796 208, Jana Petráňová.

Dětem i jejich rodičům přejeme příjemné prožití léta i prázdnin a s dětmi se těšíme na viděnou opět v září nebo v srpnu na soustředění či příměstském táboře.

Za trenérky: Klára Hlaváčková

 

Prev Ministerstvo zdravotnictví spustilo dotační program na mimořádné odměny pro zaměstnance poskytovatelů lůžkové péče
Next Cílová rovinka na Chodovické