Sportovní gymnastika a závody VS B

Sportovní gymnastika a závody VS B

Již 19. září se konal v tělocvičně na Balkáně Přebor Prahy. V kategorii B si naše gymnastky vybojovaly 2x 1. místo – Laura Bohatová a Julie Brožová, 1x 2. místo – Kristýna Bartošová a  2x 3. místo – Julie Ohanková a Kateřina Jakešová.

Celkem 8 závodnic se kvalifikovalo na Mistrovství České republiky do Ostravy ve dnech 1. – 3. října.

Nakonec závodilo 7 našich děvčat – K. Bartošová, J. Zahradníčková, V. Brožová,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   J. Brožová, K. Jakešová, A. Pospíšilová. Dvě vyřadil covid a na divokou kartu startovala E. Šrůtková.

Nejlépe si vedla Jana Zahradníčková, která obsadila velmi pěknou 8. příčku.

Moc gratulujeme!

V sobotu 9. října se 7 našich gymnastek zúčastnilo závodů v Děčíně. Opět 2x zazářila Jana Zahradníčková, vyhrála nejen kategorii žen, ale i Pohár Věry Čáslavské za nejlepší prostná závodu. Gratulace patří i ostatním: V. Brožová a L. Česneková – 4. místo, v žákyních máme 10., 2x 13. a 15. místo z celkového počtu 23 závodnic.

Děvčata, děkujeme za reprezentaci!

 

Lenka Barešová, předsedkyně oddílu

Prev You will of a Good Wife
Next Hry se skřítky v Horních Počernicích pokračují