Sportovní gymnastika na konci roku 2018

Sportovní gymnastika na konci roku 2018

4-prebor-phy-3-liga-1

Přebor Prahy

Naše gymnastky se opět neztratily a na závodech Přeboru Prahy, si ve 3. lize družstvo ve složení: V. Švábová, K. Švábová, G. Bohatová, N. Fulemová a E. Švaříčková vybojovalo zlatou medaili, ve II. lize byla tato děvčata: V. Brožová, A. Kalinová, J. Ohanková, K. Bartošová a N. Kurfürstová třetí a ve 4. lize se naše družstvo: J. Brožová, K. Jakešová, L.Tikmanová, E. Zervanová a Z. Kvitová umístilo rovněž na bronzové příčce.

1-olympijske-nadeje

Olympijské naděje

Naše Lucie Zahradníčková závodila v Liberci za reprezentační tým České republiky v kategorii juniorek. Svými dvěma známkami přispěla do bodování družstva, které se umístilo na celkovém 6. místě v obrovské konkurenci devíti států z celého světa.

2-mikulas-zeny-1

Mikuláš

V tento den, kdy nás navštěvují čerti, andělé a Mikuláš, uspořádal oddíl SG a aerobiku spolu s oddílem atletiky Mikulášskou nadílku pro počernické děti. Vystoupily zde nejen děti, ale tentokrát se zapojily i ženy z aerobiku se svým vystoupením a sklidily velký potlesk. Dětiček, které si došly pro dárečky k Mikulášovi, čertům a andělům bylo kolem 130. Děkujeme všem za pomoc s organizací.

3-mikulas-zakyne-1

Vánoční závod

V tomto závodě v pražských Vršovicích opět bodovala naše dvě děvčata. V kategorii narozených v roce 2010 zvítězila Ela Šrůtková, závodilo celkem 31 gymnastek a v kategorii roku 2011 si rovněž na nejvyšší stupínek vyskočila Elen Strculová v konkurenci 27 závodnic. Závodu se zúčastnil i poprvé v novodobé historii našeho oddílu první chlapec Vojta Bechyňák a obsadil ve cvičení na prostných, kruzích, přeskoku a hrazdě krásné 6. místo.

5-chrudim-1

  1. ročník Memoriálu Mirky Brdíčkové – Šplíchalové

Čtyři naše gymnastky se zúčastnily tohoto závodu ve cvičení na přeskoku a na bradlech a dvě z nich nechyběly na stupních vítězů. A to Julie Brožová – stříbrná medaile a Emílie Zervanová – bronzová medaile.

Přejeme všem našim svěřencům, našim příznivcům a všem čtenářům Hornopočernického zpravodaje v novém roce 2019 spoustu elánu a především buďte fit!

Těšíme se na Vás na prvních závodech příštího roku  na Memoriálech J. Mládka – cvičení na kladině a J. Šafáře – cvičení na prostných v neděli 27. 1. 2019 v 11 hodin tělocvičně ZŠ Ratibořická.

Přijďte podpořit naše děvčata!

 

za oddíl SG a AE Lenka Barešová a Martina Doskočilová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prev Poslední rozloučení s Antonínem Rosendorfem
Next Novoroční koupání