SPORTOVNÍ ODPOLEDNE PRO DĚTI

SPORTOVNÍ ODPOLEDNE PRO DĚTI

V polovině září se ve sportovním areálu FZŠ Chodovická uskutečnila akce Počernice v pohybu. Odpoledne nabité sportem a zábavou. Místní spolky připravily pro děti soutěžní stanoviště, například kickbox, opičí dráhu, jízdu zručnosti, atletiku. Nechybělo tolik oblíbené malování na obličej, trénink první pomoci, nafukovací atrakce aj.

Všechny zúčastněné čekalo překvapení, kdy starosta Petr Měšťan společně s radním Jaroslavem Kočím ml. a pány Vlastimilem Pečínkou a Radkem Hruškou slavnostně otevřeli a představili radar, který při běhu změří rychlost a ukáže, jako které zvíře běžíte. Děti si novinku hned vyzkoušely. Pobavilo je, že běží například jako bažant, včela, mamba, prase aj. Jsme tak jediný sportovní areál v republice, který se může radarem pyšnit. Velké poděkování patří oběma zmíněným pánům. Vlastimil Pečínka je technickým ředitelem ve společnosti Seznam.cz, která radar naší městské části darovala a pan Hruška jednatelem ve společnosti Hruška Building Group, s. r. o., která zdarma provedla ukotvení do země.

Dále se letošního ročníku zúčastnili Hasiči Chvaly, kteří měli pro děti připraveno několik aktivit a jsme velmi rádi, že přijali naše pozvání. Další ročník je za námi, účast byla hojná a všem, kteří se na akci podíleli, patří velké poděkování. Díky a za rok se budeme opět těšit.

Veronika Jáně, referent sportu

Prev VESELÉ POČERNICKÉ CHODNÍKY
Next Xaverovská mládež ladila formu