Středisko Oheň vám děkuje!

Středisko Oheň vám děkuje!

Dobročinná aukce

Ve středu 17. 10. to na Chvalském zámku žilo. Co se tam dělo? My, skauti z Horních Počernic, jsme uspořádali aukci obrazů. Mimo dražbu mnoha krásných děl si návštěvníci mohli za příjemného doprovodu smyčcového kvarteta koupit i umělecké fotografie z našich táborů a víkendovek.

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem dárcům, kteří nám darovali svá umělecká díla. Velké poděkování patří panu Martinu Velíškovi, nejen za jeho darovanou grafiku Skákal pes přes oves, ale také za jeho odborné rady a pomoc při finální instalaci obrazů.

Děkujeme také vše lidem, kteří se přišli podívat či si pořídit některý z obrazů. V sále vládla úžasná atmosféra, odcházeli jsme nadšeni! Nejen kvůli neuvěřitelně vysoké částce, kterou jsme vybrali – jedná se o 130 000 Kč – ale také z pozitivní energie, která byla všude kolem. Přišlo velké množství lidí, kteří nám fandí a chtějí nás podpořit. A to je k nezaplacení.

Dávám, co umím!

V rámci výzvy jsme v říjnu 2018 veřejnosti nabídli lesní víkend s angličtinou Autumn Forest, který přinesl na transparentní účet 10 000 Kč. Děkujeme za podporu Dětskému lesnímu klubu V Hájence! Připojte se k nám a nabídněte ostatním svůj talent a dovednost! Kontakt: K. Klímová, klimovak@volny.cz.

Středisko Oheň vám děkuje!

Je nám velkou radostí pozvat vás na naše vánoční posezení. Bude se konat v Divadle Horní Počernice v úterý 18.12 od 17:30. Posezení je určeno pro všechny lidi dobré vůle, kteří s námi chtějí strávit chvilku pohody v uspěchaném předvánočním čase. Na co se můžete těšit?

Uvidíte představení Zpátky do Afriky II. dětského souboru Na Radosti. Jedná se o derniéru, takže pokud jste toto úžasné představení dosud nestihli shlédnout, neváhejte a přijďte se podívat na ten africký cirkus. Vystoupí půvabné tanečnice, stepařky a baletky, fakír s kobrou, polykač ohně, kouzelník Marabubu a další. Uvidíte skutečné moře s racky, strašlivého lva a hlídače pražské ZOO, kterému utečou všechna zvířata. Vstupenky je možné zakoupit na pokladně divadla nebo na webových stránkách. Vzápětí po představení se bude konat krátké shrnutí našeho crowfundingového projektu na portále Hithit – rádi bychom osobně poděkovali všem, kteří se jakýmkoli způsobem do kampaně zapojili. A poté? Můžete se těšit na skvělé občerstvení, příjemnou atmosféru a hlavně, na vydávání odměn zakoupených právě na portále Hithit. Těšíme se na vás!

Za skautské středisko

Mona Awwadová

Prev Staňte se členem poradního orgánu Rady městské části Praha 20
Next SVĚCENKA JE POD KONTROLOU