Tenisový klub Horní Počernice v roce 2018

Tenisový klub Horní Počernice v roce 2018

Sluneční paprsky prozařují dny a my se již těšíme na tenis pod širým nebem. A jak se nám daří naplňovat a šířit naši lásku ke sportu?

S podporou hráčů nám letos pomohla také dotace od Pražského tenisového svazu – děkujeme. A tak možná i díky ní se nyní můžeme pochlubit některými úspěchy našich hráčů na zimních celostátních turnajích – například trenérka Vendula Černohlávková vyhrála turnaj v Pardubicích – ve dvouhře i ve čtyřhře a Barbora Bidzilia vybojovala 2. místo na celostátním turnaji babytenisu ve Dvoře Královém. Lukáš Havrland s Matějem Luhanem opět zazářili ve čtyřhře a přivezli 1. místo z celostátního turnaje v Horních Měcholupech. Několik turnajů jsme pořádali i my. Na domácí půdě se nejlépe dařilo Vendule Černohlávkové, která došla v turnaji dospělých až do finále a Natálii Novákové , která získala 2. místo ve čtyřhře.

 

Máme radost, že náš klub pravidelně navštěvují i „netenisté“, kteří svá těla harmonizují na lekcích jógy a formují při fitness lekcích TRX a Flowinu. Se začátkem dubna jsme opět pro vás plně obnovili možnost občerstvení v příjemném prostředí naší klubovny, kam jsou zváni všichni, kdo si chtějí zpříjemnit chvíle odpočinku dobrou kávou, čajem, domácí limonádou či něčím k zakousnutí. Klidné prostředí klubovny a vstřícnou obsluhu můžete využít i pro oslavy a soukromé akce.

 

Máte zájem o aktivní odpočinek, chcete se pravidelně věnovat pohybové aktivitě ve společnosti stejně naladěných lidí? Využijte možnost seznámit se s prostředím a trenéry našeho tenisového klubu na Dnech otevřených dveří. Pro zájemce o tenis se uskuteční 3. 4. od 18.00 hod. v Zelenči (tenisová hala Bezručova 515), 5. 4. od 17.00 hod. v Horních Počernicích (tenisový klub Otovická 2865/109) a 9. 4. od 17.00 hod. v Horních Počernicích (tenisový klub  Otovická 2865/109).

sport_tenis

Hledáte sportovní vyžití pro vaše děti? Zvažujete podle čeho si z nabídky sportovních klubů vybrat vhodný právě pro vás? Mohu-li vám poradit – vyberte si ten náš! Proč? Nejsme zaměřeni „jen“ na pohyb a trénink svalů. Naší specialitou je i rozvíjení psychických a mentálních schopností hráčů. Každou středu od 17.00 do 18.00 hodin se děti od 6 let scházejí na sportterapii, kde se prostřednictvím skupinových  rozhovorů, terapeutických her, technik a s využitím sportu (tenis, fotbal, florbal, koordinační hry…) učí lépe zacházet s emocemi, myšlením a chováním, upevňují svůj morální a hodnotový systém. Tříbí komunikaci a vztahy v kolektivu, řešení konfliktních situací, zlepšují se ve vyjadřování svých potřeb, poznávají svůj skrytý potenciál a jedinečnost vlastní osobnosti. Součástí je i terapeutická pomoc se zvládáním silných emocí (negativních i pozitivních), se zapojením se do kolektivu, zvládání školního prostředí, či vyrovnávání se s krizovými a traumatickými událostmi…

Nově otevíráme skupinu také v úterky od 17.30 hod. a pro dospělé zážitkovou skupinu v úterky  19.00–20.30 hod. Pro všechny, kdo chtějí vědět více o sportterapii budeme k dispozici 11. 4. od 17.00 hod. (děti do 10 let) a od 18.00 hod. (děti 11 let a starší) v Horních Počernicích (Otovická 2865/109).

 

Srdečně zveme hráče, fanoušky a příznivce tenisu na letošní mistráky a budeme opravdu rádi, když přijdete fandit a podpoříte sportovní atmosféru také při soutěžích – letos v kategoriích babytenis 8–9 let, mladší a starší žáci 10–14 let, dorost 15–18 let a dospělí.

Aktuální informace naleznete na www.tenishornipocernice.eu

V případě dotazů nás kontaktujte na tel.: 733 174 924 nebo e-mailu: tenisovaskola@tenishornipocernice.eu

Těšíme se na setkání s vámi.

Za tenisový klub Daniella Sladká

 

Prev Běh naděje v Klánovicích
Next Investiční vodohospodářské akce