Tenisový Klub SOKOL Horní Počernice nabírá nové tenisty celoročně!

Tenisový Klub SOKOL Horní Počernice nabírá nové tenisty celoročně!

Na adrese Otovická 286/109 se v Horních Počernicích nachází moderní tenisový areál TK SOKOL Horní Počernice, kde si na své přijdou začínající děti, pokročilí tenisté, kteří chtějí svoji hru posunout dále a také dospělí, kteří ocení kvalitní zázemí a perfektně připravené kurty.

Tenis je v současnosti jeden z nejpopulárnějších sportů a v České republice zároveň jeden z nejúspěšnějších. Je to také sport na celý život, a proto je nesmírně důležité, aby začínající tenisté získali správné technické návyky, díky kterým si budou moci tenis užívat a dosahovat v něm očekávaných výsledků.

O to se u nás postarají profesionální kluboví trenéři, kteří mají mnohaleté zkušenosti s trénováním dětí všech věkových kategorií a úrovní.

Máme připravený propracovaný tréninkový systém, který začíná Tenisovou školičkou pro děti od 4 let, které se v ní naučí správné základy tenisové techniky, zlepší své pohybové schopnosti a především získají nové kamarády. Tenisová akademie navazuje na Tenisovou školičku, je ovšem také otevřena všem hráčům bez rozdílu věku a úrovně, kteří by rádi využili služeb profesionálního klubu, aby svoji hru dále zdokonalili. Nadstavbou je Závodní tenis, program, kde po dohodě s rodiči naplánujeme individuální program respektující potřeby jednotlivých závodních hráčů. Veškeré klubové aktivity, včetně Tenisové školičky, Tenisové akademie a Závodního tenisu, probíhají i v období letních prázdnin. Pro klubové hráče dále organizujeme příměstské tábory, společné akce s rodiči a také celostátní tenisové turnaje. Ve všech našich nabízených aktivitách je samozřejmostí osobní přístup a konzultace s trenéry pro hráče i rodiče. Na vše jako garant dohlíží Petr Luxa, sportovní ředitel jednoho z nejúspěšnějších českých klubů TK Sparta Praha a bývalý profesionální tenista.

Dospělí tenisté mají k dispozici 5 venkovních antukových kurtů v letní sezóně a 3 antukové kurty v zimní sezóně. Součástí areálu je i stylová restaurace s kavárnou, kterou doporučujeme využít k posezení ať už před, nebo po hře.

Areál je také vhodný k pořádání firemních akcí, která vám rádi na míru připravíme. Prosím kontaktujte místopředsedu pana Tomáše Bočka  608 123 416, který vás rád seznámí s možnou nabídkou.

S prostředím klubu a našimi aktivitami se můžete seznámit v průběhu celého roku. Po celý rok také probíhá nábor nových členů, a to jak dětí, tak i dospělých Nábory dětí probíhají zpravidla od poloviny měsíce dubna v odpoledních hodinách. S aktivitami a prostředím tenisového klubu vás seznámí a na osobní návštěvu vás rád pozve pan Petr Luxa 601 207 717 nebo pan Jakub Rosol 603 286 460; www.tenishornipocernice.cz

Přijďte se k nám podívat a využijte příležitosti připojit se k tenisové rodině TK SOKOL Horní Počernice!

 

Za tenisový klub: Jiří Trávniček

Prev Vracíme se do normálu – maturujeme!
Next Soutěž o nejkrásnější květináč