Testování na covid-19 v knihovně na Náchodské

Testování na covid-19 v knihovně na Náchodské

Potřebujete test, protože vás kontaktovala hygienická stanice, nebo kvůli práci či služební cestě? Městská část Praha 20 pro vás ve spolupráci s EUC laboratořemi nově zřídila testovací centrum na covid-19, a to v budově Místní veřejné knihovny na adrese Náchodská 754. Testuje se ve všední dny od 8.00 do 13.00 hodin, a to metodou PCR i antigenními testy.

Jak se objednat? Stačí, když na stránkách euclaboratore.cz kliknete na odkaz Odběrová místa, vyberete si naše nové centrum v Náchodské ulici a hned si můžete vytvořit rezervaci.  Testujeme všechny, ať už máte doporučení od lékaře či hygienické stanice, anebo jste samoplátci. Přednostní odběr mají děti do 6 let a těhotné.

Samoplátci, kteří potřebují PCR test, si mohou vybrat, zda zaplatí předem, nebo až na místě. Za příplatek je možné i expresní vyhodnocení – výsledek tak budete znát nikoli do standardních 48 hodin, ale do šesti hodin od provedení testu.

Věříme, že vám odběrové místo zřízené přímo u nás v Horních Počernicích ušetří čas i nervy, jež testování obvykle doprovázejí. Hlavně ale přejeme pevné zdraví!

Petr Měšťan, starosta a Eva Alexová, místostarostka

Prev Dopravní stavby kolem Počernic
Next INFORMACE Z NAŠICH ŠKOL