Triatlon Horní Počernice

Triatlon Horní Počernice

Neděle 1. 8. 2021 slibovala ledacos, ale rozhodně ne slunečné počasí. O to větší obdiv patří všem atletům, kteří se i v silném dešti postavili na start obnoveného závodu „Triatlon Horní Počernice“ v novém kabátě pod hlavičkou CSG TRI TEAM, z. s.

Bezmála 150 účastníků ze čtyř zemí Evropy okusilo vody rybníku Eliška, projelo se na kole silnicemi Horních Počernic i Běchovic a proběhlo se přilehlými lesy Dolních Počernic na Sprint triatlonových vzdálenostech 0,75 km plavání – 20 km cyklistika – 5 km běh. Děti měly vzdálenosti samozřejmě uzpůsobené věkovým kategoriím a na své si přišly už ve věku od 6 let. No řekněte, komu se poštěstí vyskočit z policejního člunu? Tímto by organizátor závodu CSG TRI TEAM, z. s. chtěl poděkovat Záchranným složkám Horních Počernic a Běchovic za součinnost při organizaci závodu. Velké díky samozřejmě patří městské části Horní Počernice a zejména starostovi Mgr. Petru Měšťanovi, který převzal nad                                                                                                                    celou akcí záštitu a za podporu pro návrat triatlonového závodu do Počernic panu radnímu Bc. Jaroslavu Kočímu. Nejlepší traťový čas jednotlivců urval z mužů Pavel Wohl s časem 01:04:27 a nejrychlejší ženou byla Veronika Andrlová, která závod zvládla za 01:12:21. Mezi štafetami skončil první CSG TRI TEAM s krásným časem 01:06:53. Ceny všem výhercům předával pan radní Ing. Jindřich Jukl. Naše gratulace patří ale všem účastníkům, postavit se na start v hustém dešti zkrátka vyžaduje velkou lásku k triatlonu!

Jsme rádi, že i pan místostarosta Ing. Vilém Čáp se postavil na trať závodu v takto nepříznivém počasí a podpořil svým výkonem celou akci. Věříme, že velký zážitek si budou chtít všichni závodníci zopakovat i příští rok. Na závěr nezbývá než poděkovat partnerům závodu „Triatlon Horní Počernice“, bez kterých by realizace nebyla možná – Computer System Group, a. s., Vršanská uhelná, P3 Logistic Parks, Donut Worry be Happy, Enervit a TRIEXPERT. Těšíme se na vás opět 31. 7. 2022! Více informací najdete na: www.csgtritem.cz a facebookových stránkách závodu @TriatlonHorniPocernice.

Jaroslav Kočí, ml. a za CSG TRI TEAM: David Dobiáš

Prev Finance, majetek, kultura
Next Pozvánka na Den otevřených dveří