Úspěšný konec roku

Úspěšný konec roku

Tělovýchovná jednota SG Bohemians Praha uspořádala 19. 11. Přebor Prahy družstev. Naše zástupkyně získaly dvakrát stříbrné medaile ve III. lize a v V. lize. Ve III. lize bojovalo celkem 11 družstev, v V. lize 14 družstev, v jednotlivkyních byla ve III. lize V. Brožová druhá a v V. lize vyhrála naše S. Kovaříková. Děkujeme za pěknou reprezentaci.

V neděli 10. prosince se 6 našich holčiček zúčastnilo závodu Klokánkova kapsa pro malé gymnastky. Konkurence byla obrovská,   do tělocvičny TJ Bohemians dorazily gymnastky z celé republiky. Hezkého umístění dosáhla M. Černá – vybojovala 7. místo – ročník narození 2015 a L. Mračková (2016) byla z 31 závodnic dvanáctá.

Naše aerobičky – od nejmenších až po dospělé ženy vystoupily se svými pódiovými skladbami 5. 12. na tradiční Mikulášské besídce, kterou každoročně organizují naše cvičitelky aerobiku M. Doskočilová a A. Skálová pro příchozí. Ukázaly celkem 3 skladby a všechny se líbily. Příchozí děti se pak zapojily do připravených her a nakonec Mikuláš, andělky i čerti  rozdali dětem dárky.

Všem čtenářům zpravodaje přejí všichni členové našeho oddílu příjemný a pohodový rok 2024, prožitý hlavně ve zdraví a sportování!

 

                                                                                 Lenka Barešová

                                                                        předsedkyně odd. AE a SG

Prev Velmi podařený podzim xaverovské mládeže
Next NA ÚŘADĚ MŮŽETE PROKÁZAT TOTOŽNOST „EDOKLADY“