Vánoční a novoroční setkání teamu sourozenců Ptáčkových

Vánoční a novoroční setkání teamu sourozenců Ptáčkových

Rok 2020 nebyl pro nikoho z nás lehký. I přesto všechno bylo na čase krátké zhodnocení a bilancování nad uplynulým rokem. Některé věci se podařily, některé ne.  Ale tak už to v životě a nejen sportovním bývá. Důležité ale je, že jsme minulý rok zvládli ve zdraví. A zbylo nám odhodlání se v následujícím roce zase se vším poprat. Závěr roku tedy patřil oslavám našich svěřenců, což díky vládním nařízením bylo taktéž trochu problém. Po celoroční zásluze jsme děti s radostí trochu odměnili za jejich píli a vytrvalost v této nelehké době. Jsme rádi, že je můžeme trénovat a také za to, že to za dané situace nevzdávají. Trénovat venku po malých skupinkách či jednotlivě vyžaduje odhodlání. Je skvělé, že mají o sport a bojové sporty zájem. Velké díky patří nejen Adéle Brízgalové, Vojtovi Nejedlému, Karlu Cízovi, Máše Malko, Elišce a Péťovi Doležalovi, Matějovi Křemenovi, Kačce Molavcové a Magdě Štěpánkové, ale všem našim svěřencům, dále také partnerům, kteří nás i děti podporují v cestě za jejich úspěchy.

Bohužel společné setkání a foto všech svěřenců nebylo možné pořídit najednou, pouze po malých skupinkách s ohledem na vládní nařízení, v době kdy to bylo povoleno.

Setkání se konala průběžně během zimního období, kdy bylo možné shromažďování alespoň několika lidí najednou za dodržení přísných hygienických podmínek.

Celý tým sourozenců Ptáčkových vám přeje úspěšný rok 2021, mnoho splněných přání a také hodně zdaru a zdraví v novém roce!

Covid zasáhl každého z nás a ovlivnil sféry každodenního života, sport nevyjímaje. Sport dostává jednu ránu za druhou a bude nějaký čas ještě trvat, než se vše stabilizuje.  My to ale nevzdáváme.

Pokud chcete, přidejte se k nám a našim dalším hornopočernickým svěřencům.

 

Martina a Josef Ptáčkovi, několikanásobní mistři světa v bojových sportech

www.ptackovi.org

Prev Epidemie covid-19 se v České republice nelepší, nemocnice jsou nadále na hraně svých kapacit
Next Doporučený postup zaměstnavatele při poskytování pracovního volna zaměstnanci k testování, očkování, případně k doprovodu rodinného příslušníka k očkování