Vánoční trh pro SKP HoPo

Vánoční trh pro SKP HoPo

Mezinárodní Asociace Žen (IWAP), která se kromě jiného věnuje podpoře charitativních projektů napříč celou Českou republikou si pro letošní vánoční trh, který se koná tuto sobotu 10. prosince od 10 do 16 hodin v hotelu InterContinental, vybrali organizaci SKP HoPo. Výtěžek z prodeje vybraných výrobků půjde na vybavení opravených pokojů a společenské místnosti v azylovém domě.

1450156_700063546670776_612986884_n

Na co se můžete těšit?

Kromě živé hudby najdete mezi nabídkou prodejců pestrý výběr výrobků z různých zemí světa např. skandinávský design firmy Gubi, který má v nabídce např. lampy PEDRERA z autorské dílny španělského architekta Barby Corsiniho z 50 let, obrazy a akvarely českých předních výtvarníků, keramika, textilie, cínové nádobí firmy Mexicollection, originální javorový likér z Kanady, pečivo a cukroví z (Anglie) obchodu Bakeshop, přírodní produkty z olivového oleje z Andalusie, vlněné šály a přehozy z Nepálu z The Yak Boutique, ruční mýdla a produkty z včelího vosku, anglické knihy a mnohé další drobnosti. Pro své partnery zde budete moci vybrat i kvalitní vína z Itálie a Chorvatska.

Nejoblíbenější zábavou celého trhu bývá atraktivní tombola o hodnotné dary, které rozhodně neurazí ba naopak potěší každého výherce. Neváhejte a přijďte si nakoupit vánoční dárky pro své blízké a v tombole jistě něčím potěšíte i sami sebe!

iwap-a5-christmas-market-2016-flyer

 

Gabriela Selingerová

Prev Odkud se vzal Mikuláš?
Next Pozvánka na zasedání Zastupitelstva

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment