Veletrh sociálních služeb

Veletrh sociálních služeb

Vážení Počerničtí,

dne 9. 9. se v areálu Chvalské Tvrze konal 7. ročník Veletrhu sociálních služeb. Všichni zúčastnění jistě potvrdí, že i tento ročník byl velmi zdařilý. I přes nepříliš příznivou dobu, kdy nás stále ohrožuje Covid-19, se veletrhu zúčastnilo několik společností, které nabízejí sociální služby různého rozsahu.

V odpoledních hodinách nás svou návštěvou mile překvapil i pan Mgr. Václav Krása. Jako předsedovi Národní rady osob se zdravotním postižením mu je sociální oblast velmi blízká. Aktivně se zajímal o potíže v naší obci. Překvapilo mě, jak moc je obeznámen s problematikou u nás, a to nejen v oblasti sociální, ale i co se dopravy týče.

Uspořádat takovou akci není jednoduché. V době, kdy se veletrh začal plánovat, nebylo vůbec jisté, zda se bude moci uskutečnit. I přesto se náš Odbor sociálních věcí a školství nenechal odradit a přípravám se věnovali s maximálním nasazením. Svůj podíl na realizaci tohoto počinu má i Odbor místního hospodářství, který celý veletrh zaštiťoval technicky.

Můj velký dík patří všem, kdo se na celé realizaci Veletrhu sociálních služeb podíleli. Již teď se těším na další ročníky.

 

Eva Alexová, místostarostka

Prev Nouzový stav by měl platit od pondělí
Next Povedený turnaj xaverovských nadějí