Velmi podařený podzim xaverovské mládeže

Velmi podařený podzim xaverovské mládeže

Podzimní část je za námi, nesla se ve znamení úspěšných výsledků, které byly podpořeny povedenými sportovními výkony. Jsme nesmírně rádi, že naši nejmenší Šikulové, ročník 2017 a mladší opět tvoří početnou základnu v našem klubu a je vidět, že o náš klub mají ti nejmladší i rodiče zájem.

Naše přípravkové týmy ročník 2016-2013 se zapojily do nových soutěží, jednotlivé ročníky hrají adekvátní soutěže, což je pro jejich další rozvoj nesmírně důležité. Velký úspěch zaznamenaly ročníky 2015 a 2016, které postoupily do červnového republikového finále Planea Cupu, kde jim budeme držet palce.

Po postupu do divize žáků, jsme byli plni očekávání, jak se nám v soutěžích bude dařit. Naše týmy patří k tomu nejlepšímu v jednotlivých kategoriích.

V kategorii U15 dokonce přezimujeme na parádním 1. místě, ostatní kategorie vůbec nezaostávají a jsou také v čele svých soutěží.

V pražských žákovských soutěžích si vedeme také nadmíru dobře, starší žáci jsou v čele své soutěže, na jaře budou bojovat o postup do Přeboru a taktéž mladší žáci okupují čelo tabulky a jsou na 3. místě. Mladší dorostenci navazují na výsledky a výkony žákovských týmů, v Přeboru přezimují na 2. místě a v nižší soutěži jsou ve hře o postup do vyšší soutěže. Starší dorostenci v soutěži neměli tolik sportovního štěstí, ale  někteří hráči se už delší dobu zapojují do dospělých soutěží a jsou příslibem do budoucna, že naše dospělé týmy budou mít dostečnou kvalitu i kvantitu.

V neposlední řadě je potřeba poděkovat všem realizačním týmům, jako klub jsme závislí na trenérech a trenérkách, kteří jsou většina z řad rodičů a tak velké díky patří právě jim. Celkově je to pro nás motivace do jarní části, udržet laťku výkonnosti a dále rozvíjet postupnou cestou naše malé Šikuly, protože současné výsledky jsou důkazem, že s mládeží pracujeme správným směrem a jsou příslibem do budoucna.

Děkujeme za podporu a přejeme všem hodně zdraví a úspěchů v novém roce.

David Lukeš

šéftrenér mládeže

Prev Přivítali jsme vzácné hosty
Next Úspěšný konec roku