Vítáme vás, prváci!

Vítáme vás, prváci!

Tradiční zahájení školního roku pro studenty prvních ročníků proběhlo i letos v Žihli nedaleko Rakovníka. Během čtyř dnů adaptačního kurzu měli prváci možnost formou mnoha různých aktivit poznávat nejen sebe navzájem, ale také své třídní učitele a další pedagogické pracovníky školy. Vyzkoušeli si všemožné týmové i individuální hry, sportovali, bavili se při karaoke večeru či na diskotéce a zpívali a opékali špekáčky u táboráku.

sos_zihle

Kurz se vydařil i díky krásnému počasí a my všichni věříme, že tak, jak byli naši nováčci spokojení v Žihli, budou spokojení i během studia.

Krásné přivítání zažili i noví obyvatelé domova mládeže. Stávající osazenstvo ve spolupráci s paními vychovatelkami pro ně připravilo slavnostní uvítací rituál.

Každý prvák prošel ohnivou trasou a pak erektil dysfunktion si v doprovodu svého „study buddyho“ prohlédl všechna zákoutí internátu. Tím ale úloha průvodců neskončila. Budou i nadále jako patroni pomáhat svým svěřencům, aby si s odloučením od rodiny poradili co nejlépe.

sos_zihle-ii

Petra Bergmannová, učitelka SOŠ

Prev Skautské léto
Next Změna v dopravě