Výtvarná soutěž: Vítejte v mém světě fantazie!

Výtvarná soutěž: Vítejte v mém světě fantazie!

Chvalský zámek vyhlašuje tradiční výtvarnou soutěž pro děti a studenty, letos s názvem: Vítejte v mém světě fantazie! Tentokrát vás, mnohem více než kdykoli předtím, vybízíme k práci s vlastními představami. Inspirací pro letošní námět soutěže je připravovaná výstava z divadelního a uměleckého života bratří Formanů, která k práci s vlastní obrazotvorností doslova vybízí. Zveme vás tedy do dalšího ročníku výtvarné soutěže a těšíme se na vaše obrázky, díky nimž budeme moci nahlédnout do vašich tvůrčích fantazijních světů.

Kdo se může soutěže zúčastnit: Soutěž je určena žákům mateřských, základních i středních škol, gymnázií a učilišť. Nejzajímavější výtvarné práce budou vybrány odbornou porotou a odměněny zajímavými cenami. Všechna výtvarná díla budou vystavena současně s výstavou Imaginárium Divadla bratří Formanů a jejich přátel v termínu od 21. ledna do 12. června 2023.

Termín odevzdání: nejpozději do 30. prosince 2022 do 18.00 hodin na recepci Chvalského zámku

Podrobnější informace na: www.chvalskyzamek.cz v sekci Akce nebo u produkční Kláry Tökölyové na klara.tokolyova@chvalskyzamek.cz.

Již teď se těšíme na všechny výtvarné práce!

Rozka Beránková, ředitelka Chvalského zámku

 

 

 

Prev Běh pro střechu nad hlavou
Next ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA