Výzva Dávám, co umím

Jsem rodič dvou skautů z Horních Počernic. Jsem vděčná, že mé děti našly ve skautské organizaci kamarády a dobré vedení na své cestě dětstvím a dospíváním. Vím, že potřebují novou klubovnu, ale nemohu věnovat tolik peněz, kolik by bylo potřeba. Chci proměnit svou dovednost, energii a čas na peníze pro skautskou klubovnu – chci dát to, co umím. Přidejte se!

Tato výzva směřuje ke každému z vás, kdo se chcete aktivně podílet na výstavbě nové skautské klubovny v Horních Počernicích. Myšlenka je jednoduchá – nabídněte široké veřejnosti nějakou aktivitu nebo službu, výtěžek po odečtení nutných nákladů věnujte na výstavbu klubovny hornopočernického skautského střediska Oheň.

Jak to funguje?

1) Máte nápad – např. uspořádat seminář, tvůrčí dílnu, koncert, sportovní akci nebo divadelní představení.

2) Napište mi na: klimovak@volny.cz, sdělte mi svou představu (krátký popis aktivity, pravděpodobný termín a místo konání, cílová skupina) a domluvíme se na dalších detailech organizace vaší akce.

3) Cílem je nabídnout fér službu za fér cenu. Při stanovení poplatku za účast uvažujte jako obchodník. Za realizaci akce zodpovídáte vy – hladký chod plnění výzvy je záležitostí důvěry mezi vámi a skautským střediskem, které vše zaštiťuje.

4) Po domluvě s koordinátorkou sbírky na skautskou klubovnu vám předám webový odkaz, na kterém se budou účastníci akce přihlašovat a kde si budete seznam přihlášených kontrolovat. Poplatek za účast na akci budou přihlášení posílat přímo na transparentní účet hornopočernických skautů: 2201355536/2010 Fio banka. Vaše akce se bude konat pod záštitou skautského střediska, tj. bude se na ni vztahovat např. pojištění a další pravidla skautských akcí.

5) Skauti zajistí propagaci vaší akce v dostupných médiích a na sociálních sítích.

6) Realizujte akci, pořiďte fotodokumentaci.

7) Nutné náklady akce (např. nájemné za prostor, nákup materiálu atd.) vám budou skautským střediskem refundovány proti účetním dokladům.

 

Karolína Klímová, Ratibořická 1166, MČ Praha 20

Prev Dny otevřených dveří v mateřských školách
Next Počernické zvony se od ledna vyvezou každý měsíc