Xaverov vítězem zimní ligy mladších žáků

Xaverov vítězem zimní ligy mladších žáků

Turnaj probíhal od 29. 11. 2019 do 15. 2. 2020 a Xaverov nominoval dva týmy. Hrálo se ve dvou základních skupinách formou každý s každým, první tři týmy pak postoupily do zlaté skupiny, týmy na dalších místech do skupiny stříbrné.

sport_xaverov

Oba xaverovské týmy postoupily do zlaté skupiny a vedlo se jim nadmíru dobře. Jeden z týmů se v posledním utkání postavil proti týmu Sparta Praha (dívky), které bylo v konečném účtování soubojem o první místo a opravdu povedené vyvrcholení turnaje. Krásný zápas se zlatou tečkou pro xaverovský tým, který v utkání zvítězil 3:1 a stal se zaslouženě vítězem celého turnaje. Druhý xaverovský tým si také vedl výborně a skončil na pátém místě.

Xaverovský David Friedrich obdržel cenu pro nejlepšího hráče, nejlepším brankářem turnaje se stala Lucie Chumanová ze Sparty a nejlepším střelcem s 22 brankami se stal Matyáš Kubečka z Čelákovic.

sport_xaverov3

Turnaj se setkal s pozitivními ohlasy od zúčastněných týmů, pochvalovaly si organizaci a servis po celou dobu turnaje. Za to je potřeba poděkovat realizačnímu týmu a všem rodičům, kteří se podíleli po celou dobu na zabezpečení turnaje.

Poděkování patří i společnostem FotbalServis a Decathlon, které poskytly týmové i individuální ceny.

Konečné pořadí turnaje:

 1. Xaverov I
 2. Sparta Praha
 3. Viktoria Žižkov
 4. Čelákovice
 5. Xaverov II
 6. Straky
 7. Zeleneč
 8. Kralupy
 9. Podolí
 10. Háje
 11. Radonice
 12. Brandýs

sport_xaverov2

 

 

Prev ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA
Next V Počernické sokolovně proběhl Novoroční pražský pohár v kickboxu