Xaverov vstupuje do nové sezóny

Xaverov vstupuje do nové sezóny

Klub vstupuje do nové sezóny s řadou novinek. A tým bude opět hrát 1. A třídu a kádr bude omlazený, výraznou příležitost budou dostávat i vlastní odchovanci. Gentlemani budou nadále vířit vody v první lize svojí věkové kategorie. Pomyslná xaverovská mládežnická pyramida dosáhne svého vrcholu. Do mistrovských soutěží bude přihlášen i starší dorost (I. třída) a je tak posledním týmem, který v klubu chyběl. Mladší dorost vstupuje s jedním týmem (I. třída), starší žáci budou figurovat ve dvou soutěžích (I. a II. třída), mladší žáci opět ve třech soutěžích (Přebor, I. a II. třída), přípravkové soutěže budou hrát opět nejvyšší možnou soutěž ve své věkové kategorii, kde se budou utkávat s ligovými týmy (Slavia, Sparta, Bohemians, Dukla atd.). Před novou sezónou se účastníme tradičního soustředění v Horním Bradle (ročník 2011 – 2006), mladší dorost se přesunul do Milevska a starší dorost využil domácí podmínky na Xaverově.

Naši nejmenší šikulové budou opět součástí xaverovské rodiny, tentokrát ročník 2014 a mladší, nábor proběhne 10. září od 17.00 hodin na Xaverově na umělé trávě.

Letošní rok měl být oslavou 100 let vzniku našeho klubu. Naše plánovaná oslava však vzhledem ke koranovirové situaci byla a je nejasná, proto jsme se rozhodli ji přesunout na příští rok, kdy doufejme, bude současná situace za námi a budeme se moci v klidu sejít a oslavu si náležitě užít. V říjnu alespoň uspořádáme výstavu na Chvalském zámku, na níž bychom rádi prezentovali nejen historii, ale i současnost našeho klubu. Jste na ni srdečně zváni.

Držte nám palce.

David Lukeš, šéftrenér mládeže

Prev Aktuální informace o COVID-19
Next PARTICIPATIVNÍ ROZPOČET