Začátek nového školního roku

Začátek nového školního roku

FZŠ CHODOVICKÁ – 4. září jsme slavnostně přivítali prvňáčky a nové žáky ve sportovní třídě, která se již teď těší na adaptační kurz. Uvádíme postupně v provoz nově nakoupené nejmodernější technologické pomůcky pro výuku informatiky, která letos poprvé běží od 4. tříd a již teď trénujeme se všemi ročníky na blížícího se Bobříka informatiky, kterého se naše škola pravidelně poslední roky úspěšně účastní. Těšíme se na nová divadelní představení, na zajímavé exkurze (např. Národní banka), na zahraniční výlety (plánujeme krásný adventní zájezd pro naše němčináře) a další společné akce.

Hned v prvních dnech tohoto školního roku jsme stihli navštívit Veletrh středních škol v areálu Chvalské tvrze, kde si žáci z devátých a pátých ročníků mohli popovídat se studenty těchto škol, získat důležité informace a u některých stánků dokonce vyzkoušet různé zajímavé aktivity týkající se potencionálního studia.

V době uzávěrky Hornopočernického zpravodaje naše děti bojují na celostátním finále OVOV v Brně, o výsledcích vás budeme informovat v dalším čísle. Držte nám palce.

Tým učitelů FZŠ Chodovická

Prev Zlatý Paleček na Slovensku
Next Zvířátka z keramiky