Záchranný kruh pro pečující

Záchranný kruh pro pečující

Pomáháte svým blízkým splnit jejich přání zůstat po zbytek života v domácím prostředí? Jste na začátku a rozhodujete se, jak pomoc zajistit? Víte, na jakou finanční podporu máte nárok? Dovedete si představit, co Vás čeká po propuštění Vašeho blízkého z nemocnice nebo léčebny dlouhodobě nemocných? Zaskočí Vás jejich nepřiměřené reakce? Ztrácí zájem o své koníčky? Dochází u nich ke změnám nálady a chování, uzavírají se do sebe? Mají problémy s udržováním chodu domácnosti? Vrací se neustále do minulosti? Jestliže jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, je právě projekt Dva životy – Praha určen Vám.

letak-dzp
family-515530_960_720

Jedinou podmínkou účasti je, že bydlíte nebo se staráte o blízkého v Praze.

A DOMA z.s. Vám díky Operačnímu programu Zaměstnanost a rozpočtu České republiky prostřednictvím Evropského sociálního fondu nabízí veškeré aktivity zcela zdarma. Přijedeme do Vašich domácností v čase, který Vám bude vyhovovat. Záchranný kruh, který Vám posíláme, je v podobě individuální podpory rodinného průvodce a odborných lektorů z oborů farmacie, fyzioterapie, mediace, ošetřovatelství, práva, psychologie, sociální péče, tréninku paměti či podpora konzultanta pro slaďování pracovního života a péče.

Kontaktovat nás můžete ne tel. čísle 607 307 187 nebo emailem dvazivoty@adoma-os.cz. Informace najdete i na webových stránkách www.adoma-os.cz.

Bezpečně s námi proplujete rozbouřeným mořem každodenních starostí pečujících.

 

Prev Sázení památné lípy
Next Program ustavujícího zasedání nově zvoleného Zastupitelstva městské části Praha 20