Zahájení adventu

Zahájení adventu

Včera, na první adventní neděli, Horní Počernice ožily slavnostní akcí zahajující adventní čas. Na adventních trzích se nesla vánoční atmosféra, kde postavy Lucie obcházely stánky a kontrolovaly čistotu. Všechny stánky obstály na výbornou a získaly certifikát čistoty.

Pro děti byla připravena vánoční dílna pod záštitou Mumraje, kde se mohly věnovat tvůrčím činnostem a připravovat vánoční ozdoby a dárky. Na podiu vystoupily dva dětské sbory, Malíček a Paleček ze Základní umělecké školy, které svým zpěvem dodávaly akci pravou vánoční atmosféru.

Nezapomenutelnou součástí akce byla přítomnost andělů, kteří od dětí sbírali vánoční přání. Z těchto přání budou vylosována tři, která městská část Horní Počernice splní. Andělé vykouzlili dětem na tvářích úsměv a přenesli an ně kouzelnou a tajuplnou vánoční atmosféru.

Večerní program vyvrcholil slavnostním rozsvícením vánočního stromu, kterého se ujal starosta Petr Měšťan spolu s místostarostkou Hanou Moravcovou a místostarostou Richardem Stárou. Tímto odstartovali začátek adventního období, času očekávání a přípravy na Vánoce, ale také mnoha krásných akcí u nás v Počernicích.

Kompletní fotogalerii naleznete zde:

 

Zahájení adventu

Prev UZAVŘENÍ MATRIKY DNE 5.12.2023
Next PROGRAM NA PODPORU PROJEKTŮ KE ZLEPŠENÍ STAVU ŽP HL. M. PRAHY PRO ROK 2024