Závodní sezónu kickboxu otevřel již tradičně Novoroční Pražský pohár

Závodní sezónu kickboxu otevřel již tradičně Novoroční Pražský pohár

V sobotu 21. 1. se v tělocvičně Sokola Praha – Horní Počernice konal letošní první turnaj ČSK v tomto roce. Soutěž byla určena pro začátečníky všech věkových kategorií v disciplínách pointfighting, lightcontact, kicklight a kalaki. Turnaje se zúčastnilo přes 150 závodníků z 22 klubů, což je u začátečníků opravdu skvělé číslo. Tentokrát proběhlo více než dvě stě zápasů, na které opět dohlížel tým rozhodčích pod vedením Zuzany Matouškové, hlavní rozhodčí ČSK. Organizační tým Kickbox klubu Kosagym ve složení Petr Kotík, Jiří Kotík, Petr Tahal, Josef Kubát a Rebeka Baťová, vše připravil tak, aby tento dlouhý soutěžní den proběhl hladce a všichni si tuto velkou počernickou sportovní akci užili. To se povedlo i díky pořadatelům z řad klubových členů, kteří pomohli zejména u organizace stolků jednotlivých zápasišť. Jednoduchou orientaci závodníků i diváků v turnaji znovu zajišťoval systém na organizaci soutěží Smoothcomp, kde je průběh turnaje možné sledovat online.

Výbornou zprávou je, že většina účastníků byli mladí závodníci, kteří mají chuť se našemu sportu věnovat trochu víc než jen ve svém klubu na tréninku. Nejlépe se dařilo domácím bojovníkům z Kickbox klubu Kosagym z Horních Počernic, kteří se s jedenácti zlatými, osmi stříbrnými a dvěma bronzovými medailemi stali nejúspěšnějším týmem soutěže.

Rádi bychom poděkovali všem závodníkům, trenérům, pořadatelům a rozhodčím za účast a předvedené výkony. Velké díky patří i všem parterům a sponzorům za podporu.

Novoroční Pražský pohár byl skvělý začátek nového sportovního roku 2023.

Partneři a sponzoři turnaje: Kickbox klub KOSAGYM, Tiskárna Logik, Schubert Partner, Hayashi.cz, Amplugged, s. r. o., The Candy Store, hlavní město Praha, Městská část Praha 20 – Horní Počernice.

Výsledky závodníků Kickbox klubu KOSAGYM:

ZLATO

Lumír Veselý – pointfighting veteráni +84 kg

Jiří Brablc – lightcontact veteráni -84 kg

Šimon Mužík – lightcontact -79 kg

3x Adam Pokorný – pointfighting děti -30 kg / kalaki -30 kg / kalaki -33 kg

2x Kristýna Pokorná – pointfighting +42 kg / pointfighting -50 kg

Michaela Kovalčíková – kalaki +37 kg

Štěpán Malinský – pointfighting -52 kg

Lukáš Veselý – pointfighting -42 kg

STŘÍBRO

Dominik Dolanský – pointfighting -52 kg

Tomáš Malinský – kalaki -37 kg

Jan Kovalčík – kalaki -30 kg

Marek Čermák – kicklight + 89 kg

Jaromír Mašek – lightcontact veteráni                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             +84 kg

Jiří Brablc – kicklight veteráni -84 kg

Jan Bradáč – pointfighting veteráni +84 kg

Kristýna Pokorná – kalaki +37 kg

BRONZ

Adriana Stejskalová – kalaki -27 kg

Šimon Karel – pointfighting +                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    42 kg

4. místo

Štěpán Frei – kalaki +33 kg

Davyd Kozychko – kalaki -33 kg

  1. – 9. místo:

Kryštof Kozelka – kalaki -27 kg / kalaki -30 kg

Lukáš Veselý – pointfighting +42 kg

Davyd Kozychko – kalaki -30 kg

Josef Chmelík – kalaki +33 kg

Daniel Kotík – kalaki -27 kg

Šimon Karel – kalaki +37 kg

 

Odkaz na informace o proběhlém turnaji naleznete zde:

https://smoothcomp.com/en/event/9630.

 Petr Kotík, ředitel turnaje

 

 

Prev Nebojme se psacího písma Comenia Script
Next OTEVÍRACÍ DOBA KOMUNITNÍ KOMPOSTÁRNY