Zima je za námi, medvědi se budí ze zimního spánku a co Tenisový klub Horní Počernice, nespí?

Zima je za námi, medvědi se budí ze zimního spánku a co Tenisový klub Horní Počernice, nespí?

Kdepak, náš Tenisový klub nezahálel ani během podzimu a zimy. Naopak si i v chladných dnech velice užíval. Například v sobotu 10. září 2016 prozářil klubovnu slavný putovní pohár Fed Cup a připomněl nám úspěchy našich tenistek, které pak 13. listopadu titul obhájily. Pátý titul z předešlých šesti ročníků vybojoval český tým ve složení Karolína Plíšková, Petra Kvitová, Barbora Strýcová a Lucie Hradecká. Gratulujeme a držíme holkám i nadále všechny palce, abychom si pohár mohli zase brzy prohlédnout.

zima1

Již začátkem října překryla kurty nafukovací hala a začala zimní sezona. Nechyběly v ní dětské přípravné turnaje, plné napínavých i nervy drásajících zápasů, rozzářených i posmutnělých tváří, ale především provázené spoustou zábavy. Krásnou vzpomínkou a výzvou do dalších let je pro nás úspěšný Mikulášský turnaj, kdy se po kurtech proháněli malí čertíčci, andělé a také nejeden Mikuláš. Turnaj měl speciální pravidla i podmínky. Ono totiž běhat s ocáskem, který se nepřetržitě motá mezi nožičky nebo s čepicí, která stále padá, je náročná disciplína…

Naši závodní hráči během zimy trénovali techniku, pilovali taktiku, zlepšovali kondici a nevynechali ani mentální přípravu. Odměnou jim bylo mnoho skvělých umístění na celostátních turnajích. Hlavní hvězdou se stal Lukáš Havrland, který ovládl celostátní turnaj mladších žáků na domácí půdě. Spolu s Matějem Luhanem si z této zimy odnáší i několik finálových zápasů ve čtyřhře.

Nezaháleli samozřejmě ani trenéři. Nejlepší výsledky si připsala Růžena Krtková Rudnická, která má na kontě několik postupů do finále a to jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře. Neusíná ale na růžích a útočí také na turnaje nejvyšších kategorií jako je série áčkových turnajů Optim tour.

zima3

Jaro se již nezadržitelně blíží a my se již nemůžeme dočkat hraní pod slunečnou oblohou. Budeme velice rádi, když přijdete podpořit a povzbudit naše hráče při mistrovských utkáních o sobotách a nedělích během května i června. Neopakovatelnou atmosféru sportovních klání si vychutnáte v příjemné kavárně s výhledem na kurty a ve společnosti lahodné kávy, voňavého čaje, osvěžujícího nápoje či čerstvého moučníku.

Jen se dívat a fandit je nuda? Přijďte si zahrát! Rádi vás u nás přivítáme – kurty jsou otevřené denně od 8 do 21 hodin. Všem milovníkům pohybu, kteří se chtějí tenisové hře naučit, nebo se v ní zdokonalit, nabízíme služby kvalifikovaných trenérů naší Tenisové školy. Právě v těchto dnech probíhá zápis hráčů na tréninky pro období od 18. 4. do 30. 6. 2017. Trénují u nás nejen děti od 4 let, ale také dospělí a závodní hráči všech úrovní a kategorií.

Nejste si úplně jisti, že zrovna tenis je ten správný sport pro vás? Chcete nejdříve poznat naše trenéry a seznámit se s vedením hodin? Není nic snazšího než si přijít vyzkoušet tréninkovou hodinu zdarma. Nejen tenistům, ale všem zájemcům o zlepšování kondice nabízíme také různé druhy cvičení – TRX, Flowin, posilování vlastní vahou… Pro více informací a rezervaci nás neváhejte kontaktovat přes www.tenishornipocernice.eu, nebo telefonicky na tel.: 733 174 924.

zima2

Sportu zdar a tenisu zvláště! Těšíme se na shledání s vámi.

Prev Den otevřených dveří na ZŠ Ratibořická
Next IKEA Černý Most pomůže Rodinnému centru MUM

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment